Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Sabun, Sıvı Sabun

Sabun ve Sıvı Sabun


Ellerimiz her türlü mikroplara değdiği gibi daha sonradan elimi ağzımıza ya bir ekmek parçası yerken ya
da kuru yemiş gibi elle yenilen her şeyler de bu seferde ellerimizi ağzımıza götürerek o mikropların direk olarak vücudumuza geçmesini sağıyoruz. Bu gibi durumlarda ise tüm hastalıklara vücudun yakalanması kaçınılmaz olur.

Çünkü mikrop giren vücut zamanla o mikroplara karşı savaşamaz ve halsiz kalıp tüm hastalıklara davetiye çıkarır. Bu gibi durumlara maruz kalmamak için ellerimizi sık sık sabun ile yıkamalıyız. Günlük işlerimizde her yaptığımız işten sonra ellerimizi yıkamamız gerekli ama öyle kuru kuru su ile yıkamak olmaz, ellerimizi sabun ile köpürte köpürte yıkamalıyız.

Kalıp sabunların yanı sıra son yıllarda piyasada sıvı subun ürünleri de çoğalmaya ve daha fazla kullanılmaya başlandı. Bunun en önemli sebepleri daha pratik ve hijyenik oluşudur. Ayrıca bazı markalar antibakteriyel özellikli sıvı sabunlar üretmeye başladılar. Fiyatları normal likit sabunlara göre daha yüksek olmakla birlikte daha fazla hijyen gerektiren durumlar için bu tür ürünler de tercih edilmektedir.

Hangi marka ve türde sabun kullanılırsa kullanılsın en önemli etken temizliği alışkanlık haline getirip gerekli olan tüm zamanlarda yapmaktır. Tuvalet çıkışları, yemek hazırlamadan önce, yemek yemeden önce ve sonra eller sabun ile yıkanmalıdır.

Dettol No Touch Yedek Sıvı Sabun Kartuşu

Yorum yaz

Dettol No Touch Yedek Sıvı Sabun KartuşuBakteriler...

  • Karşılaştır
Dove Sıvı Sabun 500 ml

Yorum yaz

DOVE SIVI SABUN 500 ML Açıklama : Dove Sıvı Sabun, nötr cilt temizleyicileri ve ¼ nemlendirici krem içerir. Tümü cildi ferahlatır, nemlendirir, cildin yumuşacık ve ipek gibi olmasını sağlar. Yumuşak formülü ve içerdiği ¼ nemlendirici kremle ellerinizi yıkarken nemlendirir, ...

  • Karşılaştır
Imex Syndet Akne Sabunu 100 gr

4,50 / 5 2 kullanıcı oyu 1 yorum

IMEX SYNDET AKNE SABUNU 100 GRAçıklama : Syndet özelliğindeki Imex Sabun, -Cildin yağ d...

  • Karşılaştır
Allergo Vitaglucan Gıda Takviyesi 30 Kapsül

Yorum yaz

Vitaglucan Gıda Takviyesi 30 KapsülAynı G&uum...

  • Karşılaştır
Nilera Elmalı Kalıp Sabun

Yorum yaz

Nilera Gliserinli sabun Elmalı Kalıp Sabun 90gr (YEŞIL)Nilera Gliserinli sabun Elmalı Kalıp Sabu...

  • Karşılaştır
Duru Gourmet Sivi Sabun 750 Ml Mangolu Dondurma

Yorum yaz

Ucuz, kaliteli, orijinal Duru Gourmet Sıvı Sabun 750 ml Mangolu Dondurma indirimli fiyatlarla, telefonla alışveriş yapma imkanı, kapıda ödeme ve bedava kargo seçenekleriyle balerin. com`da.

  • Karşılaştır
Haci şakir Haci Şakir Kalip Sabun Gül 4x175gr

Yorum yaz

Ucuz, kaliteli, orijinal Hacı Şakir Kalıp Sabun 4x175GR Beyaz Gül indirimli fiyatlarla, telefonla alışveriş yapma imkanı, kapıda ödeme ve bedava kargo seçenekleriyle balerin. com`da.

  • Karşılaştır
Duru Fresh 115 gr Floral

Yorum yaz

Ucuz, kaliteli, orijinal Duru Fresh 115 gr Floralindirimli fiyatlarla, telefonla alışveriş yapma imkanı, kapıda ödeme ve bedava kargo seçenekleriyle balerin. com`da.

  • Karşılaştır
Nilera Gliserinli Baby Sabun

Yorum yaz

Nilera Baby Sabun (Nilera Gliserinli Antibakteriyel Sabun Cilt Problemlerinde Etkin Çözüm) Bebekler ve Hassas, Alerjik Ciltler Için Açıklama : Bebek teni yumuşaklığını özleyenlere. Bu sabunumuz opak ve oval biçiminde olup, sık kullanım için gayet uygundur. Bu sabun cildinize ...

  • Karşılaştır