Saat Kordonu, Kayışı

Saat Kordonu, Kayışı


Saat bize günlük yaşam dilimimizi hatta takvim bilgilerini bile verebilen kolumuzda ya da farklı şekillerde duvar ve masada taşıdığımız zaman dilimi aracımızdır. Bu araca duyulan gereksinim günlük hayattaki yönetimde çok fazla olduğu için en çok tercihimiz kol saatidir. Kol saatimizin saat kordonu kullanım kolaylığı açısından önemlidir.

Saat kayışı olarak da anılan bu ürün saatle kolumuz arasındaki bağdır. Dolayısı ile kolumuzla temas eden ve sürekli taşıdığımız bu aparat hem kullanım hem sağlık açısından önem taşır. Markalar bu anlamda farklı tasarımlara imza atmıştır.

Ağır bir metal üretimler için metal kayış tasarlanırken daha tarzı klasik ya da görünüm ağırlığı saatlerde deri kordon ya da spor tarz saatlerde silikon ürünler tercih edilmektedir. Bu ürünlerde mevsime göre değişir örneğin deri kordonlu saatinizin kordonu sıcak ve ter ile yazın rahatsız edici olur kordonda bozulma yaşanır dolayısı ile kullanım alanınıza ve mevsime göre kayışınızı değiştirebilirsiniz. Saatiniz en büyük aksesuarınız, kordonu ise ayrılmaz dostudur.

  • Saat (50799)
    • Saat Kordonu, Kayışı

Filtreleme

Sadece fiyat teklifi olan ürünler

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Sony Smartwatch 2 Siyah Plastik Kordon » Yorum yaz

Telefon > Cep Telefonu Aksesuarlari > Giyilebilir Teknoloji (Smart Wear) > Akilli Saatler > Sony Smartwatch 2 Plastik Kordon | Siyah

  • Karşılaştır
Samsung ET-SR350BB Galaxy Gear Fit Değiştirilebilir Renkli Kordon » Yorum yaz

SAMSUNG ET-SR350BB Galaxy Gear Fit KordonTeknik Özellikler * SAMSUN...

  • Karşılaştır
Geonaute Strap M K.Mavi Saat Kayışı » Yorum yaz

SWIP Analog M,SWIP Digital M ve X-Cross 400M saatlerini kişiselleştirmek isteyen kullanıcılar için tasarlanmıştır.

  • Karşılaştır
Samsung Galaxy Gear 2 Kayış (Büyük Beden) ET-SR380XSEGWW Turuncu » Yorum yaz

Telefon > Cep Telefonu Aksesuarlari > Giyilebilir Teknoloji (Smart Wear) > Giyilebilir Teknoloji Aksesuarlari > Samsung Galaxy Gear 2 Renkli Kayış (Büyük Beden) Gri - ET-SR380XSEGWW

  • Karşılaştır