Router

Bilio.com yerel veya ulusal ağlara direkt bağlantı sağlamak üzere kullanılan router kategorisinde pek çok farklı kapasite, kablosuz iletim gücü gibi özelliklerde pek çok markaya ait cihaz bulunuyor. Uluslararası internet ağına bağlanabilmeyi mümkün hale getiren ADSL modemler de birer yönlendirici olarak görüldüğü için kategoride güçlü kablosuz alıcı özelliğine sahip ürünlerde bulunuyor. İnternet sitesinde büyük şirketlerin departmanları arasında dijital iletişimlerini sağlayabilmelerini kolaylaştıracak olan yönlendirici cihazların en ucuz ve kaliteli olanlarını güvenli alışveriş sitelerinin fiyat karşılaştırmaları sonucu öğrenebilmek mümkün oluyor.
Router yerel olarak özellikle şirket departmanları arasındaki bilgisayarlar ağlarına erişmeyi ve iletişim kurmayı sağlıyor. İnternet sitesindeki ürün tercihleri arasındaki en ucuzu bulabilmek için yapılan karşılaştırmalar arasında bir gezinip en uygun fiyatlı cihazı bulmak ve yönlendirilen sanal mağazadan uygun ödeme şeklini kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. Kategori içerisinde yer alan ürünler arasında en bilinen markalardan biri olan TP-Link ürünleri de büyük talep görüyor. TP-Link TL-WA7210N güçlü donanım özellikleriyle kesintisiz iletişim sağlarken Airties ADSL modemleri ise güçlü bir internet bağlantısı için ideal bir seçim imkânı sunuyor. Güvenlik duvarı ile internet ağına sızmak isteyen kötü niyetli kişileri zorlayacak Airties Air 5650 2 yıllık garantisiyle harici bir bağlantı sunuyor.
Router kategorisinde en ucuz olarak karşınıza çıkacak ürün ise yüksek alıcı hassasiyetine sahip olan TP-Link TL-WR740N olurken cihaz, sabit yönsüz bir anten kullanıyor. Bunların yanında Engenius, Zyxel, Tenda, Allied Telesis, Apple, Assmann, Dark, Draytek, Edimax, Everest, Fortinet, Intellinet, Linksys, Mikrotik, Ruckus gibi markaların da farklı ürünlerine ulaşmak mümkündür.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Anten sayısı

Port sayısı

Bağlantı Hızı

Özellikler

Şehir seçimi

 
Asus DSL-AC68U 1900Mbps Çift Bant ADSL/VDSL Kablosuz Router Yorum yaz

Asus DSL-AC68U Çift Bant Kablosuz-AC1900 Gigabit ADSL/VDSL Modem Router

  • Karşılaştır
TP-LINK M7350 4G LTE Kablosuz Modem/Router Yorum yaz

Bilgisayar > Ag / Modem > 3G/4G Router > TP-LINK M7350 Dahili Pilli 4G LTE Modem/Router

  • Karşılaştır
TP-Link TL-WR840N 300Mbps Kablosuz Router Yorum yaz

TP-Link TL-WR840N 300 Mbps N Kablosuz 4 Portlu 2x5 Dbi Harici Antenli 4 Port Router

  • Karşılaştır
Digitus DN-7059-1 Kablosuz Router Yorum yaz

Bilgisayar > Ag / Modem > Modemler > Adsl Modemler > Digitus Kablosuz (Wireless) LAN Broadband Router DN-7059-1

  • Karşılaştır