Resim Çerçevesi

Fotoğraf çekmek günümüzde yaygın bir hobidir. Hepimizin güzel anları, görüntüleri yakalamak ve kalıcı hale getirmek isteği vardır. Böyle biriktirilmiş yüzlerce kareler çekmecelerde dolaplarda atılmış kalmıştır. Aslında ne heveslerle çekmişizdir o fotoğrafları? Evlerimizde her odanın görüntüsünü güzelleştirmek için örtüler biblolar alırken bu fotoğrafların bize özgü hava katacağı konusunu pek aklımıza getirmeyiz. Oysa hepimizin çocukluk fotoğrafları, öğrencilik, evlilik, gezi fotoğrafları mutlaka vardır. Anne babalarımızın siyah beyaz anılarla dolu kareleri ise onlara olan özlemimizi gidermekte baş vurduğumuz görüntülerdendir.
Modern çizgiler taşıyan dekorasyon tarzlarında bile fotoğraflara yer verildiğine dikkati çekmek isterim. Bir birinden farklı çerçevelerin içinde hoş bir görünüm sergileyen fotoğraflar tamamlayıcı dekorasyon elemanlarındandır. Tabi ki çerçeveleri seçerken içine koyacağımız resim ile uyum sağlaması önemlidir. Ayrıca evinizin tarzı da dikkate alınmalıdır. Klasik tarzda döşenmiş bir odada modern çizgiler taşıyan çerçeveler uyumu bozar. Herkesin kendi zevkine uygun döşenmiş her ev için farklı tarzlarda metal, ahşap, renkli çerçeveleri dükkan dükkan gezip kıyaslamak yorucu bir iştir. Günlük hayatın hızı içinde bir de alışverişe uzun zaman ayırmak zordur. Gelişi güzel alış veriş yapmak ise bilinçli müşteri olma özelliğini bozar. Aynı zamanda bütçemizi akıllıca kullanma fırsatını elimizden alır. Bunun en güzel yolu internetten araştırma yapmaktır.
İnternette araştırma yaparken her ürüne tek tek ulaşıp kıyaslama yapmak kafa karıştırıcıdır. Oysa bilio.com da her şey daha kolaydır. Tüm mağazaların ürünlerini bir arada bulup özelliklerini ve fiyatlarını kıyaslama imkanı sunar. Tekzen, Koçtaş, Kliksa
başta olmak üzere tüm sitelerde farklı, özgün resim çerçevesi modellerini sizler için sıraladık. Rengarenk resim çerçevelerinden metal resim çerçevelerine kadar çok sayıda ürün, özellikleri ve fiyatları ile sizlerin tercihine sunulmuştur. Unutmayalım ki mekanlarımızı ufak dokunuşlarla çok güzel hale getirebiliriz.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi