Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Ev, ofis ve iş yerlerinde sinema salonlarındaki perdeye yansıyan görüntünün bir benzerini hazırlayarak projeksiyon cihazları aracılığı ile personel eğitimleri, sunumlar ya da toplantılar yapılırken okullarda öğrencilerin bir konu hakkında daha fazla bilgiye ulaşmaları sağlanabilmektedir. 2000-3000 saat kullanım ömrüne sahip olan projeksiyon lambası ise cihazın içerisindeki görüntünün güçlenerek daha iyi bir görünümde perdeye yansımasını sağlar. Projeksiyon lambası kullanım ömrünü uzatmak için gerekli önlemler alındığında cihazın daha uzun kullanılması mümkün olmaktadır.

En ucuz projeksiyon lambası bile uzun süre dayanabilirken projeksiyon cihazının filtresinin sürekli olarak temizleniyor olması, sigara tüketilen mekanlarda kullanılmaması gibi ayrıntılar lamba ömrünü uzatırken projekjiyon cihazının da maximum performans ile çalışabilmesini mümkün kılmaktadır. Uzman ekiplerce profesyonel cihazlar kullanılarak yenilenen lambalar, %90 oranında daha iyi performans sağlarken yapılan değişim sırasında cihazın dış kasası sabit kalırken iç bölüm değiştirilmektedir.

Bilio.com ürünleri arasında yer alan Projeksiyon lambası fiyatı ile büyük masraf çıkarmazken projeksiyon cihazını kapatırken bazı kurallara dikkat etmek oldukça önemlidir. Özellikle kapatma işlemini ya cihazın on/off düğmesinden ya da kumandasından yapmak gerekirken direkt fiş çekilerek bağlantı sonlandırıldığında cihaz otomatik soğutma yapamadığı için aynı işlem sürekli tekrarlandığında arıza ve kullanım ömrünün kısalması ile sonuçlanacaktır. Projektörün gücünü kesmeden 1-2 dakika cihazın soğuma işlemini tamamlaması beklenmelidir. Küçük önlemler ile cihazın ve lambanın ömrü uzatılabilmekte veya daha yüksek performanslı şekilde kullanılabilmektedir.

Arama sonuçları:

Sonuç bulunamadı