Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Ürün Çeşidi

Kullanım Tipi

Ebatlar (cm)

Şehir seçimi

Seçili filtreler:

Projeksiyon Perdesi
Marka:
Codegen ×

Codegen Projeksiyon Perdesi

Projeksiyon Perdesi

Sunum ve sinema sisteminin önemli bir parçası olan projeksiyon perdesi görüntüyü daha net ve pürüzsüz
vermesini sağlayan yüzeyi optik malzeme ile kaplanmış önemli bir parçadır. Işık geçirmeyen kumaş projeksiyon perdeleri tercih edilmeli, ayrıca ön malzemesinin kalitesine ve arka yüzeyinin de siyah olmasına dikkat edilmelidir.

Film veya bir sunum izlerken çoğu zaman ekrana odaklanma da sorun yaşamaktayızdır. Bu tarz sorunlar ile karşılaşmamak için projeksiyon perdesinin dış siyah şeritlere sahip olanlarını tercih etmeliyiz. Bu dış siyah şeritler beynimizde algısal etki yaratmakta olup siyah çizgilerin dışına odaklanmamamızı sağlar. Beynimiz bu dört çizgi içinde algımızın kalmasını ve dış etkenlerden etkilenmeden sunum ya da film zekine daha az etkilenerek varmamızı sağlar. Kullanım yerlerine göre çeşitli projeksiyon perdeleri mevcut olup. Projeksiyon perdesini düşündüğümüz yere en uygun olan perde türünü seçmeliyiz. Ayaklı projeksiyon perdeleri vardır bunlar taşınabilir ve montaj gerektirmez. Tavana ve duvara monte edilebilir projeksiyon perdeleri de mevcut olup bunlar ayaklı projeksiyonun aksine montaj gerektirmektedir.

Motorlu projeksiyon perdeleri kumandalıdır ve bu özelliği ile uzaktan kontrol edilebilirliği daha kullanışlı olmasını sağlamaktadır. Görüntü kalitesini sadece projeksiyon perdelerinden beklemek yanlış ve aldatıcı olur. Projeksiyon perdenize kullandığınız projektörü de doğru ve iyi araştırarak seçmeliyiz. Görüntü kalitesi motor ve fan sesi gibi özellikler basit ama önemli detaylardır. Bu saydığımız özelliklere dikkat ederek iş yerinde sunumlarınız olsun evde sinema keyfiniz olsun eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Codegen COD-A18

Yorum yaz

Arkası Siyah Fonlu -Duvara Veya Tavana Asılabilen Model Self locking mekanizması (kendinden kilitlemeli mekanizma) sayesinde perdeyi herhangi bir yere tutturmanız gerekmez Arkası karartmalı yüzey Ön yüz siyah kontrast çerçeveli Duvaya veya Tavana monte edilebilir. Güçlü ...

  • Karşılaştır
CODEGEN AS-20

Yorum yaz

200x200 3D Gümüş Kumaş Storlu İthal Projeksiyon Perdesi (Siyah Fonlu)

  • Karşılaştır
Codegen EX-40 400x300 Motorlu Projeksiyon Perdesi

Yorum yaz

Codegen (ex-40) 400X300 Otorlu Uzaktan Kumandanli Proj. Perdesı (arkasi Sıyah Fonlu -duvara Veya Tavana Asilabılen Model)

  • Karşılaştır
Codegen COD-MX-40

Yorum yaz

Marka: CodegenModel: COD-MX-40Ürün özellikleri:81 x 61 cm Boyut1.3 KG AğırlıkCodegen, MX-40 portatif masaüstü projeksiyon perdesi ile iş ve eğitim tanıtımlarınız için mükemmel bir çözüm sunuyor. Yaratıcı kasa tasarımı ile 40" boyutundaki projeksiyon perdesi 1.3KG ağırlığındadır. Taşıma ...

  • Karşılaştır
Codegen Motorlu 180x180

Yorum yaz

1 adet uzaktan kumanda, 1 adet duvara monte edebileceğiniz kumanda Arkası karartmalı yüzey Ön yüz siyah kontrast çerçeveli Duvaya veya Tavana monte edilebilir. Güçlü ve sessiz motor Beyaz şık aluminyum kasa Polisilikon bazlı, ışık kırılmasını önleyen özel kumaş CODEGEN ...

  • Karşılaştır
Codegen 240x200 Motorlu

Yorum yaz

Marka: CodegenModel: 240x200 MotorluÜrün özellikleri:240x200Motorlu Uzaktan Kumandalı Projeksiyon Perdesi (Arkası Siyah Fonlu -Duvara Veya Tavana Asılabilen Model)240x200, Motorlu Uzaktan Kumandalı Projeksiyon Perdesi (Arkası Siyah Fonlu -Duvara Veya Tavana Asılabilen Model)

  • Karşılaştır
CODEGEN XGT-180 Tripod

Yorum yaz

Türü:TRIPOD AYAKLI PERDESatış Garanti Süresi (ay):24

  • Karşılaştır
CODEGEN XGE-200 Motorlu

Yorum yaz

Türü:MOTORLU-KUMANDALI PERDESatış Garanti Süresi (ay):24

  • Karşılaştır