Codegen Projeksiyon Perdesi

Projeksiyon Perdesi

Sunum ve sinema sisteminin önemli bir parçası olan projeksiyon perdesi görüntüyü daha net ve pürüzsüz vermesini sağlayan yüzeyi optik malzeme ile kaplanmış önemli bir parçadır. Işık geçirmeyen kumaş projeksiyon perdeleri tercih edilmeli, ayrıca ön malzemesinin kalitesine ve arka yüzeyinin de siyah olmasına dikkat edilmelidir.

Film veya bir sunum izlerken çoğu zaman ekrana odaklanma da sorun yaşamaktayızdır. Bu tarz sorunlar ile karşılaşmamak için projeksiyon perdesinin dış siyah şeritlere sahip olanlarını tercih etmeliyiz. Bu dış siyah şeritler beynimizde algısal etki yaratmakta olup siyah çizgilerin dışına odaklanmamamızı sağlar. Beynimiz bu dört çizgi içinde algımızın kalmasını ve dış etkenlerden etkilenmeden sunum ya da film zekine daha az etkilenerek varmamızı sağlar. Kullanım yerlerine göre çeşitli projeksiyon perdeleri mevcut olup. Projeksiyon perdesini düşündüğümüz yere en uygun olan perde türünü seçmeliyiz. Ayaklı projeksiyon perdeleri vardır bunlar taşınabilir ve montaj gerektirmez. Tavana ve duvara monte edilebilir projeksiyon perdeleri de mevcut olup bunlar ayaklı projeksiyonun aksine montaj gerektirmektedir.

Motorlu projeksiyon perdeleri kumandalıdır ve bu özelliği ile uzaktan kontrol edilebilirliği daha kullanışlı olmasını sağlamaktadır. Görüntü kalitesini sadece projeksiyon perdelerinden beklemek yanlış ve aldatıcı olur. Projeksiyon perdenize kullandığınız projektörü de doğru ve iyi araştırarak seçmeliyiz. Görüntü kalitesi motor ve fan sesi gibi özellikler basit ama önemli detaylardır. Bu saydığımız özelliklere dikkat ederek iş yerinde sunumlarınız olsun evde sinema keyfiniz olsun eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Ürün Çeşidi

Kullanım Tipi

Ebatlar (cm)

Şehir seçimi

 
Codegen TX-18 180x180 Tripod Projeksiyon Perdesi Yorum yaz

Marka: CodegenModel: TX-18Ürün AçıklamasıÜrün Türü: AyaklıMonte Türü: DuvarBoyutlar: 180 x 180

  • Karşılaştır
Codegen EX-40 400x300 Motorlu Projeksiyon Perdesi Yorum yaz

Codegen (ex-40) 400X300 Otorlu Uzaktan Kumandanli Proj. Perdesı (arkasi Sıyah Fonlu -duvara Veya Tavana Asilabılen Model)

  • Karşılaştır
Codegen TX-20 200x200 Tripod Projeksiyon Perdesi Yorum yaz

Marka: CodegenModel: TX-20Ürün ÖzellikleriCODEGEN Projeksiyon Perdelerinin kullanım alanları çoğunlukla ev sinema uygulamaları, toplantı odaları, okullar, showroomlar ,hastaneler,konferans salonları, brifing salonları, laboratuarlar, askeri birlikler fuar ve konser alanları gibi bir ...

  • Karşılaştır
Codegen AX-20 200x200 Storlu Projeksiyon Perdesi Yorum yaz

200x200 3D Gümüş Kumaş Storlu İthal Projeksiyon Perdesi (Siyah Fonlu)

  • Karşılaştır
Codegen EX-18 180x180 Motorlu Projeksiyon Perdesi Yorum yaz

PROJEKSİYON PERDESİProjeksiyon perdeleri, Projeksiyon görüntüsünü en net şekilde yüzey üzerinde oluşturmak için kullanılan sistemler olarak, optik verimliliği ile öne çıkan malzemelerden üretilen sistemlerdir.Çok kaliteli ve yüksek maliyetli bir projeksiyona sahip olabilir, fakat ...

  • Karşılaştır
Codegen 240x200 Motorlu Yorum yaz

Marka: CodegenModel: 240x200 MotorluÜrün özellikleri:240x200Motorlu Uzaktan Kumandalı Projeksiyon Perdesi (Arkası Siyah Fonlu -Duvara Veya Tavana Asılabilen Model)240x200, Motorlu Uzaktan Kumandalı Projeksiyon Perdesi (Arkası Siyah Fonlu -Duvara Veya Tavana Asılabilen Model)

  • Karşılaştır
Codegen Motorlu 180x180 Yorum yaz

1 adet uzaktan kumanda, 1 adet duvara monte edebileceğiniz kumanda Arkası karartmalı yüzey Ön yüz siyah kontrast çerçeveli Duvaya veya Tavana monte edilebilir. Güçlü ve sessiz motor Beyaz şık aluminyum kasa Polisilikon bazlı, ışık kırılmasını önleyen özel kumaş CODEGEN ...

  • Karşılaştır