Portmanto, Vestiyer

Hepimizin evin girişinde ayakkabıları, şemsiyeleri, ceketleri, anahtarlıkları, terlikleri koyacağı bir portmantoya ihtiyacı vardır. Portmantolar tüm dağınıklığı toplar aynı zamanda da yer kazandırırlar. Düşünsenize girişlerde sıralanmış ayakkabılar, giysiler, şemsiyeler olsa nasıl kötü bir görüntüdür değil mi? Sadece kötü görünse iyi, ayrıca sığmazlar da zaten. Kadınlar bilir ki bir evin büyüklüğü kadar sahip olduğu dolap ve çekmecelerin sayısı da önemlidir. Bazılarımız için dolaplar çok ise bir oda daha fazla olmasından bile kıymetlidir. Günümüzde yeni inşaatlarda bu düşünülerek girişlere gömme portmantolar yapılmakta. Kiracı iseniz yada evinizde gömme portmanto yoksa size uygun bir tane almak zorundasınızdır.
Her evin girişi aynı büyüklükte değildir. Portmantolar antremizdeki alana uygun büyüklükte seçilmeli. Her boyda ayakkabı, bot ve çizmeleri alacak sayıda rafları olsun ki ev terliklerimizi bile alsın. Sonra anahtarlıklarımızı, not kağıtlarını ve kalemlerimizi koyacak bir çekmece de ihtiyaçtır. Giysilerimizi asacağımız kapalı yada açık askılıklar da önemlidir. Dışarı çıkmadan son kez görünümümüze çeki düzen vermek için bir boy aynası tercih sebebidir. Aynalar dar mekanlara genişlik etkisi verir ve girişlerimizi daha ferah gösterir. Portmantolar ahşap, lake, sunta gibi malzemelerden üretilir. Evinizin dekorasyonunu tamamlayacak tarzlarda sayısız seçenek vardır. Portmantolar tek parça olduğu gibi demonte de olabilir. Sitemiz bilio.com da göreceğiniz demonte mobilyalardan korkmayın. Çünkü ambalajın içinde sizlere yol gösterecek kolay kurulum şemaları, kullanacağınız araç gereçler bulunmaktadır. Hiç zorlanmadan monte işlemini yapabileceğinizi göreceksiniz.
Eğer girişlerinizin ölçüsünü alıp, bilio.com u incelerseniz, zevkinize, ihtiyacınıza en uygun ve en ucuz portmantoyu bulacağınızdan eminiz. Çünkü sizin için Tekzen, Koçtaş, Kliksa başta olmak üzere tüm mağazaları ve siteleri araştırdık. Farklı özellik ve fiyatlardaki portmantolardan oluşan çok seçenekli bir tercih listesi oluşturduk. Şimdi tek yapmanız gereken karar vermek.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Ürün Tipi

Şehir seçimi