Doğrular Portatif Merdiven

Portatif Merdiven


Günlük hayatta evimizde veya iş yerimizde kullanmayı daha çok tercih ettiğimiz alt kat veya boy seviyemizin dışında bulunan üst katlara da ihtiyaç duyarız. Buraların yüksekliği boyumuzun seviyesini aştığı için ulaşmak bir hayli zor olmaktadır.

Kimi zaman sandalye kimi zaman ise çıktığımız tabureler hem yeterli olmamakta hem de sağlamlığı tartışılmaktadır. Yüksek yerlere ulaşırken hayatımızı tehlikeye sokmadan iş kolaylığı sağlamak amaçlı portatif merdiven üretilmiştir. Portatif merdivenler dayanıklı, sağlam ve iş güvenliği açısından daha rahattır.

Portatif merdivenler kullanım yerine göre değişik özelliklere sahiptirler. Boya yaparken veya herhangi bir yere ulaşmak için kullanmak üzere evimizde bulunması işlerimizi oldukça kolaylaştıracaktır. Çalıştığımız işe göre ise iş yerinde bulundurmamızın farkını kısa sürede fark edeceğimiz derecede kolaylık sağlayacak bir üründür.

Ulaşmak istenen yere göre boyu değişen kullanımdan sonra ise kolaylıkla katlanıp kaldırabilen özelliği ile ortalıkta görüntü kirliliğine de sebep olmayacak bir üründür. 2 li 3 lü 4 lü basamaklara sahip çelik veya ahşap yapıdan yapılan portatif merdivenlerinde teknolojiyle beraber değişik versiyonları piyasaya çıkmıştır. Katlanabilme veya sürgülü sistem özelliğine göre istediğimiz ürünü almak tamamıyla bizim tercihimizdedir.

Sadece bir yere ulaşmak amaçlı veya katlanabilirlik gibi özelliğinin dışında evlerde ranzalar arasında da kullanılabilmektedir. Bu yüzden değişik tarz ve ebatlarda üretimi yapılmaktadır. Bahçelerimizde de kullanabileceğimiz portatif merdivenin basamak sayısı tercihimize bağlıdır.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Şehir seçimi