Portatif Merdiven

Portatif Merdiven


Günlük hayatta evimizde veya iş yerimizde kullanmayı daha çok tercih ettiğimiz alt kat veya boy seviyemizin dışında bulunan üst katlara da ihtiyaç duyarız. Buraların yüksekliği boyumuzun seviyesini aştığı için ulaşmak bir hayli zor olmaktadır.

Kimi zaman sandalye kimi zaman ise çıktığımız tabureler hem yeterli olmamakta hem de sağlamlığı tartışılmaktadır. Yüksek yerlere ulaşırken hayatımızı tehlikeye sokmadan iş kolaylığı sağlamak amaçlı portatif merdiven üretilmiştir. Portatif merdivenler dayanıklı, sağlam ve iş güvenliği açısından daha rahattır.

Portatif merdivenler kullanım yerine göre değişik özelliklere sahiptirler. Boya yaparken veya herhangi bir yere ulaşmak için kullanmak üzere evimizde bulunması işlerimizi oldukça kolaylaştıracaktır. Çalıştığımız işe göre ise iş yerinde bulundurmamızın farkını kısa sürede fark edeceğimiz derecede kolaylık sağlayacak bir üründür.

Ulaşmak istenen yere göre boyu değişen kullanımdan sonra ise kolaylıkla katlanıp kaldırabilen özelliği ile ortalıkta görüntü kirliliğine de sebep olmayacak bir üründür. 2 li 3 lü 4 lü basamaklara sahip çelik veya ahşap yapıdan yapılan portatif merdivenlerinde teknolojiyle beraber değişik versiyonları piyasaya çıkmıştır. Katlanabilme veya sürgülü sistem özelliğine göre istediğimiz ürünü almak tamamıyla bizim tercihimizdedir.

Sadece bir yere ulaşmak amaçlı veya katlanabilirlik gibi özelliğinin dışında evlerde ranzalar arasında da kullanılabilmektedir. Bu yüzden değişik tarz ve ebatlarda üretimi yapılmaktadır. Bahçelerimizde de kullanabileceğimiz portatif merdivenin basamak sayısı tercihimize bağlıdır.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

 
Cömert Alüminyum Çift Çıkışlı 5 Basamaklı Merdiven

Yorum yaz

Kargo Ücreti: 19-26 TL arasıAlüminyum Çift Çıkışlı 5 Basamaklı MerdivenÇift çıkışlı Alüminyum merdivenler, rahat çalışmaya olanak veren geniş basamaklarıyla hafif, pratik ve sağlamdır.3 basamaktan 9 basamağa kadar olan seçenekleriyle, hobi ve profesyonel kullanıma uygun olmasının ...

  • Karşılaştır
AL 1103XX 103 Profil Merdiven 5 Basamaklı 4+1

Yorum yaz

Profil üzerine galvaniz kaplama olan bu kaliteli merdiven Avansas com'da sizleri bekliyor Kolay açınıp kapanması ile işlerinizi kolaylaştırmanıza yardımcı olacak Çizilmeyi önleyen plastik takozlar kaymayı önleyen özel tasarım basamaklar ile bir merdiven beklediğiniz tüm özellikler ...

  • Karşılaştır