Portatif Merdiven

Portatif Merdiven


Günlük hayatta evimizde veya iş yerimizde kullanmayı daha çok tercih ettiğimiz alt kat veya boy seviyemizin dışında bulunan üst katlara da ihtiyaç duyarız. Buraların yüksekliği boyumuzun seviyesini aştığı için ulaşmak bir hayli zor olmaktadır.

Kimi zaman sandalye kimi zaman ise çıktığımız tabureler hem yeterli olmamakta hem de sağlamlığı tartışılmaktadır. Yüksek yerlere ulaşırken hayatımızı tehlikeye sokmadan iş kolaylığı sağlamak amaçlı portatif merdiven üretilmiştir. Portatif merdivenler dayanıklı, sağlam ve iş güvenliği açısından daha rahattır.

Portatif merdivenler kullanım yerine göre değişik özelliklere sahiptirler. Boya yaparken veya herhangi bir yere ulaşmak için kullanmak üzere evimizde bulunması işlerimizi oldukça kolaylaştıracaktır. Çalıştığımız işe göre ise iş yerinde bulundurmamızın farkını kısa sürede fark edeceğimiz derecede kolaylık sağlayacak bir üründür.

Ulaşmak istenen yere göre boyu değişen kullanımdan sonra ise kolaylıkla katlanıp kaldırabilen özelliği ile ortalıkta görüntü kirliliğine de sebep olmayacak bir üründür. 2 li 3 lü 4 lü basamaklara sahip çelik veya ahşap yapıdan yapılan portatif merdivenlerinde teknolojiyle beraber değişik versiyonları piyasaya çıkmıştır. Katlanabilme veya sürgülü sistem özelliğine göre istediğimiz ürünü almak tamamıyla bizim tercihimizdedir.

Sadece bir yere ulaşmak amaçlı veya katlanabilirlik gibi özelliğinin dışında evlerde ranzalar arasında da kullanılabilmektedir. Bu yüzden değişik tarz ve ebatlarda üretimi yapılmaktadır. Bahçelerimizde de kullanabileceğimiz portatif merdivenin basamak sayısı tercihimize bağlıdır.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

 
Çağsan 2x6 Basamaklı İki Parçalı Sürgülü Alüminyum Merdiven Yorum yaz

Çağsan 2x6 Basamaklı İki Parçalı Sürgülü Alüminyum Merdiven

  • Karşılaştır
Astor 4x4 16 Basamaklı Akrobat Merdiven Yorum yaz

4x4 basamak Kapalı 126 cm Açık 472 cm A şeklinde 227 cm ölçülerinde 12 7 kg net ağırlık 127 x 37 x 28 cm paket ölçüsü 1 20 mm alüminyum malzeme kalınlığı

  • Karşılaştır
Çağsan 4 Basamaklı Profesyonel Montaj Merdiveni Yorum yaz

Profesyonel montaj merdivenini makinelerinizin kontrol panellerine ulaşmakta depolarda marketlerde raflı alanlarda veya işletmenizin farklı yerlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz Arka kısmında bulunan tekerlekleri sayesinde ürünün yerini değiştirmek oldukça kolaydır Geniş basamaklarıyla ...

  • Karşılaştır
Çağsan 3X6 Basamaklı Üç Parçalı Çok Amaçlı Alüminyum Merdiven Yorum yaz

Çağsan 3x6 Basamaklı Üç Parçalı Çok Amaçlı Alüminyum Merdiven

  • Karşılaştır
Kara Hisarlı Çift Çıkışlı Merdiven Profil 6+6 Basamak Yorum yaz

Yapi Market / Bahce / Oto > Yapi Market / Hirdavat > Hirdavat > Merdivenler > Çift Çıkışlı Merdiven Profil 6+6 Basamak

  • Karşılaştır