Plastik Tabak, Bardak, Çatal, Kaşık

Plastik Tabak, Bardak, Çatal, Kaşık


Mutfak için kullanılan gereçler çok çeşitli olmakta ve her ürün hayatımızı
kolaylaştırmaktadır. Plastik ürünler de mutfaklarda çok fazla kullandığımız ürünler arasında olmaktadır. Hemen hemen her mutfakta plastik ürünler bulabilmemiz mümkündür. Özellikle piknik yapılacağı zaman, piknik sepeti hazırladığımızda plastik tabak ve diğer plastik ürünleri kullanmak çok rahat olacaktır.

Çünkü plastik ürünler sayesinde, kırılma gibi bir sorun yaşanmaz ve bu yüzden her yerde bu ürünleri rahatlıkla kullanabilmekteyiz. Dış mekânlarda bardak ve diğer ürünler plastik olarak tercih edildiğinde, kullanıldıktan sonra hemen çöpe atılabilir ve böylece temizlememeye gerek duymazsınız. Bu yüzden plastik ürünler son derece kullanışlı ürünlerdendir.

Çatal, kaşık gibi ürünleri plastik olarak tercih ederek; kalabalık davetlerde kullanım kolaylığı yaşayabilirsiniz. Üstelik plastik olan bu ürünleri, site aracılığı ile çok ucuz fiyatlar ile bulabilir ve böylece istediğiniz her yerde bu ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Plastik ürünler, son derece pratik ve kullanışlı ürünler arasındadır.

Bu yüzden çok fazla tercih edilen ürünlerdendir. Ayrıca plastik ürünler kırılmaz ve hafiftir. Bu yüzden istenilen her yere rahatça taşıyabilmeniz mümkündür. Çok kullanışlı ürünler olduğu için ve çok uygun fiyatlı oldukları için her insan, özellikle açık havada bu ürünleri tercih etmektedir. Cam ürünler kullanmak istemiyorsanız, bu ürünler çok doğru bir tercih olacaktır. Özellikle çocuklarınız için de bu ürünleri kullanmanız doğru olacaktır.

12
Sem Plastik Şampanya Kadehi 10 Adet

Yorum yaz

Hammadde : PS Çap : 50x180 mm Kapasite : 150 ml Renk : Şefaf, Taban Siyah Poşet İçi Miktar : 10  

  • Karşılaştır
Balon evi Charmmy Kitty Tabak

Yorum yaz

Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 2 cm x 23 cm x 23 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.

  • Karşılaştır
Mickey Mouse Mıckey Club House Kağıt Tabak 23 Cm

Yorum yaz

Balon Evi -Balon Evi Mickey Club House Kağıt Tabak 23 Cm

  • Karşılaştır
Sem Plastik Bardak 100'lü

Yorum yaz

100'lü Sıcak içecek otomatlarında sunulan bardaklar çabuk deforme olurlar ve elinizin yanmasına yol açarlar. Oysa Huhtamaki Şeffaf Otomat Bardağı kaliteli malzemesi sayesinde sıcağa karşı direnç gösterir, şekil ...

  • Karşılaştır
Favilla Plastik Karıştırıcı 1000 Adet

Yorum yaz

- Kullan At Plastik Karıştırıcı - 1000 Adet   

  • Karşılaştır
Huhtamaki Karton Bardak 9 oz 200 ml 50 Adet

Yorum yaz

Kağıt Bardak, tek kullanımlık, ekonomik, standart kalite karton yapılı, tüm sıcak ve soğuk içecekler için kullanılabilecek bir üründür. Kullanılıp atılma özelliği hijyen kalitesini arttırmaktadır. Plaza, otel, ofis, ...

  • Karşılaştır
Fenerbahçe Lisanslı Plastik Bardak

Yorum yaz

;&;nbsp; ; ;&;nbsp; ; ;&;nbsp;&;nbsp; &;nbsp;&;nbsp; Fenerbah;eliolduğunuzu herkese ilan edin! ; ;&;nbsp;&;nbsp;&;nbsp;&;nbsp;&;nbsp; Fenerbah;e Lisanslı Plastik Bardak ile evde, ofiste, yolculukta, arabadakısacası dilediğiniz her yerde ...

  • Karşılaştır
;