Pilates Topu ve Malzemeleri

Pilates Topu ve Malzemeleri


Bayanlar, fiziklerinin güzel görünmesini ister ve bu yüzden de spor yapmayı yaşam biçimi haline getirmektedir. Son zamanlarda pek çok bayan, pilatesi tercih etmekte ve bu sayede çok düzgün bir fiziğe sahip olabilmektedir. Çünkü pilates, kasları çok iyi çalıştırmakta ve vücudun sıkılaşmasını sağlamaktadır.

İnternetten çok uygun fiyatlar ile temin edeceğiniz pilates topu ve malzemeleri sayesinde, artık spor salonlarına gitmeye gerek kalmadan evinizde pilates yapabilecek ve böylece her zaman düzgün bir fiziğe sahip olacaksınızdır. Böylelikle çok fit görüneceksinizdir. Artık istediğiniz görünüme kavuşmak imkânsız olmayacak ve pilates sayesinde hayalleriniz gerçek olacaktır.

Pilates malzemeleri sayesinde, spor salonlarına yazılıp para ödemek zorunda kalmayacaksınız. Çünkü spor yapabilmeniz için gerekli olan tüm malzemeler bulunmakta ve bu malzemeler sayesinde pilatesi düzenli olarak yapabilmektesiniz. Bu spor sayesinde, vücudunuz daha esnek ve güçlü olacaktır. Çünkü tüm vücudun çalışmasını sağlayan bir spordur.

Bu yüzden artık istediğiniz her yerde, tek başınıza pilates yapabilecek ve bu spor yaşam biçiminiz haline gelecektir. Çok faydalı ve etkili bir spor olduğu için, çoğu bayan tarafından tercih edilmekte ve düzenli olarak yapılmaktadır.

Pilates malzemelerini alarak artık rahatça bu sporu yapabilecek ve vücudunuzun istediğiniz forma kavuşmasını başarı ile sağlamış olacaksınızdır. Üstelik pilates hareketleri ile vücudunuz istediğiniz görünüme kavuşacak ve etkisini çok çabuk görerek, bu spordan asla vazgeçemeyeceksiniz.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

 
Delta 11 li Pilates Seti Top Minder Twister Band Pompa

Yorum yaz

spor-outdoor/11-li-pilates-seti-top-minder-twister-band-pompa-203874453

  • Karşılaştır
Delta 13lü Pilates Seti Top Thigh Master Twister

Yorum yaz

spor-outdoor/delta-13lu-pilates-seti-top-thigh-master-twister-203882026

  • Karşılaştır
Altis Lb 30 Pilates Bandı

Yorum yaz

ALTIS LB 30 PILATES ANDI 150*0.65MM

  • Karşılaştır
Fox Fitness 3'lü Pilates Seti

Yorum yaz

3'lü Pilates Seti 65 cm Pilates Topu Atlama Ipi Orta Dirençli Pilates Egzersiz Bandı65 cm Pilates Topu Pilates ve denge egzersizleri için idealdir Omurga hareketliliğine ve arka kas gruplarının çalışmasına yardım eder Bel ve sırt kısmınızın rahatlamasına ve oturma pozisyonunuzun ...

  • Karşılaştır
Delta 12 li Jimnastik Plates Seti Top Minder Mat Disk

Yorum yaz

spor-outdoor/12-li-jimnastik-plates-seti-top-minder-mat-disk-203876481

  • Karşılaştır
Ravel 65 cm Pilates Topu

Yorum yaz

Esneklik ve duruş! Işte pilatesi anlatan en önemli iki kelime bunlardır. Pilates bedeninizi zarif biçimde esnetir, duruşunuzu düzenler, dengenizi bulmanızı sağlar ve fazla kilolarınızdan kurtularak form tutmanızda en büyük destekçinizdir.

  • Karşılaştır
Dunlop Pilates Minderi 10 mm

Yorum yaz

DUNLOP MINDER180x60x10mm Renk: Yeşil (Diğer renk seçenekleri mevcuttur)- Su Geçirmez- Silinebilir

  • Karşılaştır
Valeo 5 Kg Sağlık Topu

Yorum yaz

Valeo Sağlık Topu 5kg Her defa 9 dakika, haftada 3 defa Üst vücudunuzu; Kollarınız, karın kaslarınız ve göğsünüz dahil olmak üzere Alt vücudunuzu; Sırtınız ve bacaklarınızda dahil olmak üzere geliştirir. Yararları: Sağlık topları hızı, çevikliği ve kuvveti arttırır. Bu kuvvet ...

  • Karşılaştır
Altis LB-10 Pilates Bandı

Yorum yaz

Altis -Altis Lb 10 Pilates Bandı, ( 150mmx150x0,35mm)

  • Karşılaştır