Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Pilates Topu ve Malzemeleri

Pilates Topu ve Malzemeleri


Bayanlar, fiziklerinin güzel görünmesini ister ve bu yüzden de spor yapmayı yaşam biçimi haline
getirmektedir. Son zamanlarda pek çok bayan, pilatesi tercih etmekte ve bu sayede çok düzgün bir fiziğe sahip olabilmektedir. Çünkü pilates, kasları çok iyi çalıştırmakta ve vücudun sıkılaşmasını sağlamaktadır.

İnternetten çok uygun fiyatlar ile temin edeceğiniz pilates topu ve malzemeleri sayesinde, artık spor salonlarına gitmeye gerek kalmadan evinizde pilates yapabilecek ve böylece her zaman düzgün bir fiziğe sahip olacaksınızdır. Böylelikle çok fit görüneceksinizdir. Artık istediğiniz görünüme kavuşmak imkânsız olmayacak ve pilates sayesinde hayalleriniz gerçek olacaktır.

Pilates malzemeleri sayesinde, spor salonlarına yazılıp para ödemek zorunda kalmayacaksınız. Çünkü spor yapabilmeniz için gerekli olan tüm malzemeler bulunmakta ve bu malzemeler sayesinde pilatesi düzenli olarak yapabilmektesiniz. Bu spor sayesinde, vücudunuz daha esnek ve güçlü olacaktır. Çünkü tüm vücudun çalışmasını sağlayan bir spordur.

Bu yüzden artık istediğiniz her yerde, tek başınıza pilates yapabilecek ve bu spor yaşam biçiminiz haline gelecektir. Çok faydalı ve etkili bir spor olduğu için, çoğu bayan tarafından tercih edilmekte ve düzenli olarak yapılmaktadır.

Pilates malzemelerini alarak artık rahatça bu sporu yapabilecek ve vücudunuzun istediğiniz forma kavuşmasını başarı ile sağlamış olacaksınızdır. Üstelik pilates hareketleri ile vücudunuz istediğiniz görünüme kavuşacak ve etkisini çok çabuk görerek, bu spordan asla vazgeçemeyeceksiniz.

Delta 65 CM Pilates Topu

Yorum yaz

Çap : 65 cm, Pilates, Vücuda denge, güç ve esneklik katar. , Pilates, Duruş bozukluğuna neden olacak kas iskelet sistemi problemlerinden korur. , Pilates, Vücut farkındalığı yaratır. , Pilates, Boyun fıtığında kolda oluşan uyuşma ve ağrıları azaltır. , Pilates, Kilo vermeseniz bile ...

  • Karşılaştır
Diğer 17 li Pilates Full Set Top Minder Çember Dambıl 189554681

Yorum yaz

PILATES-SET-17-Li-Pilates-Full-Set-Top-Minder-Cember-Dambil-189554681

  • Karşılaştır
Iron Body Tonning Ball 1 Kg

Yorum yaz

Easy Body 1 Kg Mor Renkli Tonning Ball (1792EG-68) Kumla doldurularak ağırlık sağlanmıştır. Renk: MorMalzeme : Poliuretan malzeme, dayanıklı pvc, özel kum.

  • Karşılaştır
Fox Fitness 4lü Pilates Seti 2 AKSQQQFOX005

Yorum yaz

ÜRÜN TİPİ : Pilates seti ADET : 1 adet pilates topu - 1 adet egzersiz minderi - 2 adet egzersiz bandı

  • Karşılaştır
TOESOX Pilates Çorabı

Yorum yaz

TOESOX PILATES ÇORAPLARIKaydırma z taban, yoğun egzersizler süresince ekstra güvenlik sağlar. Gerçek çıplak ayak hissi verir. Özel anatomik tasarımı sayesinde ayaklarınıza tam olarak uyum sağlar, kan dolaşımını arttırır, parmak aralarınızın hava almasını sağlar. Çevre dostu organik ...

  • Karşılaştır
Adidas ADMT-12231 Egzersiz Minderi

Yorum yaz

Ürün Özellikleri * ince profili, yoga ve pilates gibi yer egzersizleri için idealdir. * egzersiz matı, entegre kayışı ve tutacağı sayesinde kolay taşınır. * çok hafif köpükten dizayn edilmiştir. * 170 x 60 cm ebatlarındadır. ...

  • Karşılaştır
Fox Fitness 3Lü Pilates Seti Aksqqqfox004 24470955

Yorum yaz

BOYUT : 65 cm ÜRÜN TİPİ : Pilates seti ADET : 1 adet pilates topu - 1 adet atlama ipi - 1 adet egzersiz bandı

  • Karşılaştır
Ebruli Ağırlık Topu AKSQQQEBR031 AKSQQQEBR031

Yorum yaz

RENK : Mor ÜRÜN TİPİ : Pilates Ağırlık Topu ADET : 2 Adet AĞIRLIK : 0.5 x 2

  • Karşılaştır
Reebok RAEL-11022GR Gri Renk Yoga Minderi

Yorum yaz

Ürün Özellikleri * Yoga hareketleri sırasında konfor saglar. * Omuz askıları sayesinde kolaylıkla tasınabilir. * Polimer, Polyester ve PP’den üretilmistir. Ürün ölçüler Ebatlar - 173 x 61 x 0.4 cm (b x e x y) Net Agırlık - 1.06 kg

  • Karşılaştır