Perde ve Perdelik Kumaş

Evlerin en güzel aksesuarları perdeler
Evlerin en güzel aksesuarları olan perdeler, her zaman bayanlar tarafından güneşi önleme amacı dışında hoş bir aksesuar olarak kullanılmaktadır. Renk renk ve desen desen seçilene bu perdeler odaya derinlik katmaktadır. Eskiden çok fazla kullanılan fistolu ve dantelli beyaz tül perdelerin, büyük ve abartılı güneşliklerin ve fonların yerine artık daha sade daha minimalist, daha renkli perdeler gelmiştir. Özellikle 2013 yılından bu yana ev modası olan ve hala devam eden, perdeler ile aynı kumaştaki kırlentler evleri süslemektedir. Perde ve perdelik kumaş şu sıralar çokça aranılmaktadır.
Ölçülerini belirlediğiniz perde kumaşlarından eğer kırlentleriniz için de sipariş verirseniz bu güzel kombini yakalayabilirsiniz. Özellikle yine 2013 yılından bu yana moda olan perde çeşitlerinden biri de, zebra perdelerdir. Bu perdelerin en büyük avantajı, tül ve perdeyi ayrı ayrı almanıza gerek kalmamakta ve her ay yıkama derdinde olmamanızdır. Ilık nemli bir bez temizleme işlevini görmektedir. En fazla tercih edilen zebra modeller, İstanbul, Londra gibi şehir temalı modellerdir. Bu modellerde en fazla tercih edilen markalar ise, Ev Bella, Aldido, Apolena ve Taç markasına ait modellerdir. Perde ve perdelik kumaş çeşitlerini aramak için artık çarşı çarşı gezmenize ve en uygun fiyatlısını aramanıza gerek kalmadı.
Bilio.com bu işi sizler için yapıyor. İstediğiniz ürünün en uygun fiyatlısını buluyor ve sizlere hangi mağazada satıldığını söylüyor. Böylece o mağazanın ürünlerini inceleyerek, sipariş verebiliyorsunuz. Perde ve perdelik kumaş için çarşı Pazar gezmeyin. Önünüze serilen yüzlerce çeşitlerden, istediğinizi seçebilir ve en uygun fiyatı olan modeli sipariş verebilirsiniz. İster zebra modeller, ister hazır tül ve perde çeşitleri, ister fon perdeler ya da perdelik kumaş çeşitlerinden alabilirsiniz.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Ürün Çeşidi

Renk

Şehir seçimi