Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Şehir seçimi

Seçili filtreler:

Seçili filtreleri kaldır
Marka:
Vardem ×

Vardem Peluş Oyuncaklar

Peluş oyuncaklar hem büyüklerin hem de küçüklerin dikkatini çeken oyuncaklardır. Çocuklar için oyun arkadaşı olan pelüş oyuncaklar yetişkinler tarafında da dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Binlerce farklı modelde üretilen pelüş oyuncaklar tek başlarına piyasaya sürüldükleri gibi başka eşyalarla kombine edilerek de satılmaktadır.
Peluş oyuncaklar farklı kategoriler dahilinde satışa sunulmaktadır. Bunlardan ilki tamamen çocuklara yönelik olanıdır. Ardından yetişkinlere özellikle de kadınlara yönelik olan kategori gelmektedir. Erkeklerin eşlerine veya sevgililerine sıklıkla aldıkları hediyelerdendir pelüş oyuncaklar. Bu iki kategorinin ardından çiçek veya çikolata ile gibi çeşitli başka ürünler ile birleştirilmiş şekilde satılan ürünler gelmektedir. Pelüş oyuncakların tamamen dekoratif amaçlı olarak satılanları da mevcuttur. Tüm bu geniş ürün yelpazesi içinde bulunan binlerce farklı karakterdeki pelüş oyuncaklar satın alınırken dikkat edilmesi gereken ürünlerdir. Özellikle çocukların oynaması amacı ile satın alınan oyuncakların üretildikleri maddelerin sağlığa zararlı olup olmadığı bilinmelidir ve ona göre satın alınmalıdır. Dekoratif amaçlı alınanların da yıkanabilir olması önemli bir faktördür. Pelüş oyuncaklar bu gibi nedenlerden dolayı satın alınırken dikkat edilmesi gereken ürünlerdir.
Pelüş oyuncak özellikle hediye amaçlı alınsa da kişiler bu ürünleri dikkat göstermeden satın almaktadır; oysaki bu kategoride detaylı bilgi sahibi olmak önemlidir. Armeyra, Disney, Selay, Angry Birds, Nattou, Animagic, Animals of the world, Aurora, Automix, Bearcraft, Birlik oyuncak, bondigo, bright starts, caillou, Lifung gibi markaların peluş oyuncakları hakkında detaylı bilgi www.bilio.com üzerinden alınabilir ve fiyat kıyaslaması yapılabilir; site aracılığıyla Peluş oyuncaklar ucuza bulunabilir.

Vardem Arkadaşım Fino Sesli Peluş Köpek

Yorum yaz

Vardem Arkadaşım Fino Sesli Peluş Köpek nbsp;orijinal ambalajında vefaturalı olarak 3 iş günü içinde hızlı kargo teslimatı yapılır. 7 gün içinde koşulsuz iade edebilirsiniz, nbsp; iade şartları , nbsp;iptalformu, nbsp; tüketici hakları nbsp; venbsp; sıkça sorulan sorular ...

Vardem Tweety-Slyvester Peluş Oyuncak

Yorum yaz

Vardem Tweety-Slyvester Peluş OyuncakLisanslı pelu...

Vardem Bugs Bunny Tişörtlü&Pantolonlu 50cm

Yorum yaz

Özellikleri: Lisanslı ürünleridir. Çocuğunuzun oyun arkadaşı olacaktır. Tüy dökmez kumaşa sahiplerdir.

Vardem 31 Cm Sesli Ayakta Duran At PEL V 04806

Yorum yaz

31 X 14 CM EBATLARINDA, AT, SESLI, YUMUŞACIK ANTISTATIK PELUŞ KUMAŞI, KIR BARINDIRMAZ, +3 YAŞ

Vardem Sesli Kuzu

Yorum yaz

Vardem Sesli KuzuKARGO BEDELI : 4,72 TL STOKTAN HI...

Vardem Peluş Şarkıcı Dansçı 30cm Fil

Yorum yaz

Vardem Peluş Şarkıcı Dansçı 30cm FilElindek...

Vardem Pilli Peluş Köpek 28cm

Yorum yaz

Vardem Pilli Peluş KöpekKafasında ve ayağında...

Vardem Ördek 23cm

Yorum yaz

Vardem Ördek 23cmKARGO BEDELI : 4,72 TL STOKT...

Vardem Tweety 40 cm Peluş Oyuncak

Yorum yaz

40 CM 50 CM AYAKTA 25 CM GENIŞLIK, TWEETY PELUŞ, Peluş oyuncak CE TSE Belgeli Oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar birçok teste tabi tutulmaktadır. Sitemizde bulunan ithal peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına ...