Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Palet

Palet

Denizlerin sonsuz derinliğinde, mavinin gizemi ve yeşilin büyüleyici atmosferinde herkesten uzak bir dünya istemez
misiniz? Rengarenk balıklarla müthiş bir gezinti yapabilirisiniz. Tüm hayatın günlük streslerin verdiği yıkıcı moral bozucu etkilerden kurtulmak için en güzel aktivitelerin başında belki de yüzmek var. Bunu yapmak için çeşitli aletlere ihtiyaç duyacağınızı unutmayın. Bu büyülü dünyayı keşfetmeden önce sahip olmanız gereken gözlük ve palet sizin için çok önemli.

Gözlüğünüzün su almaması, hava sirkülasyonun doğru çalışması ve rahat kullanıma sahip olması gerekirken, ayağınıza girecek bir kramp ihtimaline karşın paletinizin de kaliteli olması oldukça önemli. Kaliteli olmayan gündelik markalar fiyat olarak sizlere uygun gelebilir fakat sert plastikten yapılmaları nedeniyle ayağınızı normalden fazla yoracak, su içinde erken yorulmanıza neden olacaktır. Üstelik sert plastikten üretildiği için esneme payı oldukça düşük olan bu ürünleri üzerine ağırlık verdiğiniz zaman kırılacak ve su içinde dengenizi kaybetmenize neden olacaktır. Tatile çıkmadan önce kaliteli spor ürünleri ile tanışmanız hem uzun yıllar kullanacak malzemeyi almanıza hem de sağlığınız ve eğlenceniz için en iyi ürüne kavuşmanızı sağlayacaktır.

Spor ürünler içinde ön plana çıkan Puma Adidas Nike gibi dünya çapında bilinen markaların spor ürünlerini ve ürünlerde yapılan indirimleri bizi takip ederek öğrenebilirsiniz. Tatil eğlencenizi ve sağlığınızı şansa bırakmayın ve risk almayın, koskoca senenin acısını bu küçük anlarla çıkarın.

Dunlop Sılıkon Kısa Antreman Paletı

Yorum yaz

Dunlop Ekipman > Yüzme Malzemeleri > Paletler DUNLOP SILIKON KISA ANTREMAN PALETI DUNLOP SILIKON KISA PALET

  • Karşılaştır
Delta Ds2546 Ayak Paletı

Yorum yaz

Delta Ekipman > Yüzme Malzemeleri > Paletler DS2546 AYAK PALETI DS2546-SIYAH

  • Karşılaştır
Dunlop Havuz Paleti Turuncu Renk Silikon No 41-42

Yorum yaz

Be den:45-46 %100 Silikon Kısa Palet Renk: Turuncu Malzeme: %100 Silikon Kullanım : Havuz antremanları için

  • Karşılaştır
Concept DSN1230 33-34 Numara Dalis Paleti

Yorum yaz

Marka: ConceptModel: DSN1230 33-34 Numara Dalış PaletiConcept DSN1230 33-34 Numara Dalış Paleti

  • Karşılaştır