Oyuncak Bebek Aksesuarları

Oyuncak Bebek Aksesuarları
Son yıllarda oldukça ilerleme kaydeden oyuncak sektörü, son hızla piyasaya birçok oyuncak sunmaktadır. Öncelerde ahşap araba ve oyuncak bebek gibi herkesin bir adet oyuncağı olduğu dönemden, odalar dolusu oyuncak sahibi olan çocukların dönemine gelmiş bulunmaktayız.
Büyük insanların bile zaman zaman alma isteği duyduğu oyuncaklar büyükleri bile cezbederken küçüklerin duyarsız kalmaları beklenemez. Alışveriş merkezlerine gidildiğinde hemen her seferinde çocukların ısrarı üzerine bir oyuncak seçilerek alınmaktadır.
Kız çocukları için tercih edilen oyuncak bebek aksesuarları gerçeklerinden farksız olmaktadır. Oyuncak bebekler için puset, bakım seti, mama seti, doktor seti gibi birçok set yer almaktadır. Bunların yanı sıra lisanslı ürünlerde çocuklar arasında oldukça moda olmaktadır.
Bunların içinde Barbie, Hasbro, Bratz ve Ever After High gibi markalar oldukça fazla tercih edilmektedir. Barbie alıp da kıyafet ve ayakkabılarının olduğu setler es geçilmemektedir. Barbie dolabı, evi, doktor seti ve takı tokalarının olduğu oyuncaklarda bulunmaktadır.
Çocuklarınızın doğum günlerinde, karne hediyesi seçiminde verebileceğiniz en güzel karar olmaktadır. Ev işlerine meraklı olan çocuklar için ise; ütü masası, mikser, dikiş makinesi, süpürge, bulaşık ve çamaşır makinesi de oldukça uygun seçimler olmaktadır. Böylelikle çocuğunuzu mutlu ederek onun oyuncaklarıyla daha iyi vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Sağlık açısından da zararlı maddeler içermemesi çocuk için önem arz etmektedir.

  • Oyuncak (19127)
    • Oyuncak Bebek Aksesuarları

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi