Oto Tampon

Oto Tampon
Oto tampon arabalarda modifiyeli hali güzel bir görüntü sergilenmektedir. Tamponların birçok çeşidi ve üretildiği firmaya göre değişiklik göstermekle birlikte değişik şekilleri de bulunmaktadır. Oto tamponların üretimleri kesilebilir ölçülendirme şekillenmesi ile yapılmaktadır. Arabanızın boyutuna göre tampon şekli üretimi yapılmaktadır. Yaptıracağınız modifiyeli araba sistemine değişik tampon üretimleri yapılmakta ve bunlara değişik şekiller verilmektedir.
Arabalarınızın dizayn ediliş şekillerine göre esnek ve kıvrımlı şekilde ölçülü bir biçimde yapılan tampon sistemleri arabaların özelliklede modifiyeli arabalara güzel bir görüntü sağlamaktadır. Oto tamponlar delerek montajlama sistemine göre üretimi yapılmaktadır. Tamponların yapıldığı boyut ve ölçüler arabanızın ebatları ve boyutuna göre yapılmaktadır.
Değişik üretimleri olan tamponların ön tampon, arka tampon olmak üzere değişik şekilde üretimleri bulunmaktadır. Tampon fiyatları konusunda yapıldığı malzeme ve firma olarak tampon fiyatları değişiklik göstermektedir. Normal alacağınız arabalar için uygun fiyatlara tampon setleri ve bunlara ek olarak parçaları yer almaktadır. Değişik dizaynlarda üretimi yapılan tampon çeşitleri arabanıza güzel bir görünüm vererek arabanızı daha güzel bir hale dönüştürmektedir.
Tamponlar istediğiniz renklerde ve istediğiniz boyut ve dizayn olarak kendinize ait olarak seçebilme imkânına sahip olup istediğiniz şekillerde taktırabilme imkânına sahip olmaktasınız. Oto tampon sistemlerinde önemli olan üretildiği malzememin kalitesi olmaktadır. Çünkü çoğu arabaya takılan tamponlar herhangi bir kaza anında paramparça olabilmekle beraber hemen kırılmaktadır. İyi bir tampon size birçok sene götürecektir. Tamponun bir diğer özelliği de güneş ışığından renginin hemen değişiyor olmasıdır. Bu da malzemenin kalitesi ile ilgilidir.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Uyumlu Araç

Şehir seçimi