Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Çap

Maks. performans

Hassasiyet

Şehir seçimi

Seçili filtreler:

Seçili filtreleri kaldır
Marka:
Pioneer ×

Pioneer Oto Subwoofer

Araç alırken her türlü opsiyonunu ekletmek pek mümkün olmuyor. Ucu ucuna denkleştirdiğimiz araç parasının yanında bir de müzik sistemi ekletmek gibi lükse giren ihtiyaçları karşılamak o an bizim için büyük bir külfet. Ancak daha sonrasında elimiz rahatladığında bu konu hakkında yapabileceğiniz çözümler mevcut. Navigasyon, oto subwoofer gibi eklentilileri e-ticaret sitelerinden sipariş vererek aracınıza bir bilen tarafından montaj ettirebilirsiniz.
Tabi ki bu konuda hakkında bilginiz olmaması normal. Hangi oto subwoofer iyidir tarzı bir karşılaştırmaya daha önceden muhakkak girmemişsinizdir. Bu nedenle sizin için önerim tek bir seçenek olacaktır. Bilio.com. Bu site sayesinde bu ürünleri satan onlarca mağazanın listesine tek bir tıklama ile ulaşabileceksiniz. Mağazalar arası ürünlerin sıralaması ve karşılaştırmasını Bilio bizim için gerçekleştiriyor. Ayrıca Bilio üzerinde bulunan filtreleme özelliği sayesinde fiyat aralığı belirlemekte mümkün. Kendi bütçe aralığımızı seçerek bizim en çok işimize yarayacak ürünü bulmamız mümkün ve ilgili mağazadan hemen siparişi vermemiz için hiçbir engel bulunmuyor. Sony, Pioneer, Jbl gibi bu iş üzerinde yıllardır uğraşan teknoloji markalarının ürünlerini her zaman mağazalarda bulmanız mümkün değil. Çünkü oto subwoofer biraz spesifik bir konu. Ancak Bilio tam olarak da bu aradığınız konu hakkındaki ürünleri tüm detayları ile gözler önüne seriyor ve tüm ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlıyor.
Böylesine rahat bir sistem varken bunu kullanmamak olmaz kanaatindeyim. Eğer aracınızın müzik sisteminden rahatsızsanız veya yeterli gelmiyorsa, ayıracağınız 5 dakika ile yep yeni bir müzik sistemine kavuşmanız mümkün. Oto Subwoofer sayesinde de tınıları daha net duyacak, bass’ları daha derinden hissedebileceksiniz. Her türlü aracınıza uygun olarak modelleri bulabileceğiniz Bilio ürün sıralamasında, ilgili mağazanın popülaritesine bakarak da arama yapabilirsiniz. Son moda ürünleri bu sayede yakalayabilirsiniz.

Pioneer TS-W310S4

3,50 / 5 5 kullanıcı oyu 1 yorum

TS-W310S4 PIONEER 30 CM. 4 KABIN TIPI SUBWOOFER (1400 W)                    Daha fazla bas. Daha fazla güç. Daha fazla esneklik. Dünya rekoru kıran bas soyuna sahip - Aracınızda en güçlü, en kuvvetli bas sese sahip olun. TS-W310S4 size IMPP koni sayesinde inanılmaz hafiflikte ...

  • Karşılaştır
Pioneer TS-WX77A

Yorum yaz

Marka: PioneerModel: TS-WX77AÜrün özellikleri:2 Adet16cm'likAmplifikatörlü Subwoofer200W

  • Karşılaştır
Pioneer TS-W3002D4

Yorum yaz

TS-W3002D4 PIONEER 30 CM. YÜZEYSEL 4 KABIN TIPI TEK SES BOBINLI SUBWOOFER (3500 W)                    Sadece 8.1 cm derinliğinde, 30cm;lik sub. Arabanızda çok alan kaybetmeden, aracınızın içindeki sesi 1500W;lık sade ve güçlü bass ile kuvvetlendirebilirsiniz. Kapalı kullanım ...

  • Karşılaştır