Oto Koltuk Kılıfı, Minderi

Arabaların döşemeleri zamanla eskimekte. Malum kilometrelerce üzerlerinde bir ağırlık oluyor evdeki koltuklarımız kadar da bakım yapmıyoruz. Dolayısıyla minderler esnemeye başlıyor ve bunun sonucu olarak rahatsız bir yolculuk geçirmemize neden oluyor. Bir çok araç kullanıcısı bunu fark etmeyip artık bu araba rahatsız, bu arabayı değiştirmem gerekiyor gibi söylemlere giriyor. Eğer siz de bu düşüncede iseniz bu yazının devamı okumanızda fayda var.

Araç koltuklarını değiştirmek eskiden çok zor bir işlemdi. Ancak artık komple oto koltuk minderi satın alabilir ve aracınıza monte edebilirsiniz. Automix, Modacar, Stil, Otocontrol ve Dreamcar gibi firmaların öyle her yerde bu ürünlerini bulmanız mümkün değil. Döşemecileri ve sanayi ortamlarında gezmeniz gerekiyor. Bu da birçok çalışan için çok da olağan olmayan bir uğraşı. İşte Bilio her yerde bulamadığınız bu oto koltuk minderlerini sizin ayağınıza kadar getiriyor. Oto Koltuk Minderi satan sanayi firmalarının internet siteleri veya bu işi profesyonel anlamda yapan tekstil mağazalarını Bilip üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bu firmaların ürünlerinin detaylı kategorilerine ve fiyat aralıklarına bakabileceğiniz gibi ürünler özel dikim olduğu için 20-25 renk seçeneğinde bile sipariş vermeniz mümkün. Ayrıca airbag veya marka işlemelerini de bu ürünleri satan firmalar sizler için yapmakta. Özel dikişlerle birebir aracınızın logolarını da bu minderlere işletebilirsiniz. Kumaş beğenmeyen müşteriler için deri ürünler satan mağazalar da Bilio sıralamalarında mevcut. Özet geçmek gerekirse bir çarşı düşünün sadece oto koltuk minderi satıyor ve aralarında tek tek dolaşarak kararınızı veriyorsunuz. İşte Bilio size bu çarşı ortamını sunuyor.

Bel ağrıları bu kadar artmışken ve birçoğumuz masa başı işi yapıyorken, bir de aracınızda rahatsızlık çekmenizin anlamı yok. Bilio’da listelenen herhangi bir mağazadan bu siparişinizi verin ve sorun ortadan ebediyen kalksın.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Ürün Tipi

Uyumlu Araç

Malzeme

Renk

Şehir seçimi