Filtreleme

Fiyat

Marka

Kapasite

Marş Amperi

Voltaj

Şehir seçimi

Oto Akü

Araç yedek parçası, oto aksesuar ve araç bakım ürünleri kategorisinde ulaşabileceğiniz oto aküleri, www.bilio.com aracılığı ile listelenmiştir. Bu kategoride, her türlü aracınıza uygun model ve marka da oto aküleri ne görebilir, ihtiyacınız olan oto aküsünü seçme özgürlüğünü size sunmaktadır. Bu kategoride listelenen tüm oto aküleri, ülkemizde bulunan her marka model araçlarınıza uygundur. Www.bilio.com ile en düşük amperden en yüksek ampere kadar her güçte ve kapasitede aküyü listeleyebilirsiniz ve rahatlıkla seçebilirsiniz.

Ayrıca sitemizde listelenen tüm akülerin listelenen daha önce kullanmış olanların yorumları sizlere akü seçmede büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Bu kullanıcı yorumlarını okuyarak, satın almadan önce ürün hakkında bir bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca sitemizde listelenen ürünlerin, kullanıcıların oy kullanarak belirledikleri yıldızlarına da bakarak akü hakkında bir ön fikir edinebilirsiniz. Oto aküsü kategorisinde ayrıca akü şarj ünitelerini de bulabilirsiniz. Sitemizde bulunan aküler arasında kıyaslama yapmak istiyorsanız, karşılaştırmak istediğiniz aküleri listenize ekleyerek, tüm özelliklerini birebir kıyaslayabilir ve ondan sonra satın almaya karar verebilirsiniz. Sitemizde bulunan sıralama kategorisini kullanarak, ürünleri fiyatlarına göre yahut popüler olup olmamasına göre listeleyebilirsiniz.

Oldukça zengin içeriğe sahip olan oto akü kategorimizi ziyaret etmeden oto aküsü almak, hem bütçenize hem de arabanıza zarar verebilir. Ayrıca oto akü kategorisindeki tüm ürünleri, ister liste şeklinde alt alta sıralayabiliriz ve isterseniz de mozaik görünüme geçerek, birçok ürünü bir arada görebilirsiniz. www.bilio.com internet sitesinde listelediğimiz tüm ürünler, en seçkin marka ve modellerin en çok satan ürünleridir. Sizde www.bilio.com internet sitesini incelemeden kesinlikle akü satın almaya karar vermeyiniz.

4
Mutlu 12v 72ah Akü

Yorum yaz

Marka: Mutlu AküModel: 12v72ahMutlu Akü 12v72ah

Mutlu Aku 12 Volt 60 Amper

4,33 / 5 3 kullanıcı oyu 2 yorum

Marka: MutluModel: Akü 12 Volt 60 AmperTeknik Bilgi12 V60 amper

Inci Akü Formul A 12v 60Ah

Yorum yaz

Marka: Inci AküModel: Formul A 12v 60AhÜrün özellikleri:İnci Akü Formul A' nün 2005 yılında piyasaya sunduğu Türkiye' nin ilk tam kapalı sistem aküsüdür. Özel çift kapağı, gümüş kalay alaşımlı teknolojisi ve özel labirentli buşonları sayesinde tüm mevsim koşullarında yüksek performans ...

Mutlu Aku 12 Volt 105 Amper

Yorum yaz

Marka: MutluModel: Akü 12 Volt 105 AmperÜrün özellikleri:Akü Tipi: SD-105AVoltaj / Kapasite: 12V / 105 Ah.Marş Akımı EN (A): 760MarşAsitli Ağırlık (Kg.): 26Uzunluk: 347Genişlik: 177Yükseklik: 232

Mutlu 12v 90ah

Yorum yaz

12V 90 Amper  SD-90-CGümüşlü

Ttec Plus 6V 4Ah

Yorum yaz

T. sTEC PLUS 6 V 4 AH KURU TIP BAKıMSıZ AKÜ