Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Olta Makarası, Makinesi

Olta makaraları farklı gruplar altında toplanabilir. Kullanım amaçları ve özellikleri bakımından farklı özelliklere sahip olabilirler. Çıkrık tipi olta makaraları büyük balık avında avcıya büyük kolaylıklar sağlar ve genelde bu amaç için kullanılır. Uzağa atış sağlayabilen olta makaraları sayesinde uzun menzilli avlanabilirsiniz ve istediğiniz av sonuçlarını elde edebilirsiniz. Birçok marka ve ürünü farklı özellikler altında bulabilirsiniz ve özellikleri itibariyle birbirleri ile karşılaştırabilirsiniz. O kadar sağlam ürünler üretilir ki bazı markalar ömür boyu parça garantisi bile vermektedirler.
Fiyat performans karşılaştırması açısından son derece mükemmel ürünler ile karşılaşabileceğiniz bu üretim sektöründe karar vermeniz ürün çeşitliliği itibariyle biraz zor olabilir. Ayrıca diğer mekanik sektörlerinden de tanıdık olduğunuz markalar ile karşılaşmanız son derece muhtemeldir. Avrupai markaların da sektörde Asyalılar ile birlikte yarışmakta olduğu düşünülecek olursa, kalite konusunda sağlanan fırsatlar karşısında hangi ürünü satın alacağınız konusunda kararsız kalabilirsiniz. Farklı tür ve çeşitlerde üretilen olta makaraları sizlere verdikleri ürün garantileri ile büyük bir güven sağlamaktadırlar.
Farklı balık türlerinde farklı olta makaraları kullanılmaktadır. Balık çeşidine göre oltanın işlevi ve özellikleri değişiklik göstermektedir. Okuma, Balzer, Protackle, Lineaffe, Barracuda Captain, Freecamp, K-karp, Silstar, Tokushima gibi markaların olta makaraları çeşit olarak sunulmaktadır. Bazı yemlerin istenen balık türünü yakalaması için dibe inmesi gerekir. Özel kabiliyetli bu olta makaraları bilio.com adresinde sizleri beklemektedir. Farklı marka seçenek ve modellerini sunan olta firmalarını bilio.com adresinde karşılaştırabilir ve size en uygun oltayı kolaylıkla bulabilirsiniz.

TOKUSHIMA EP6000

Yorum yaz

2 paslanmaz çelik bilye. Korozyona dirençli hafif grafit gövde. Güçlendirilmiş çekiş sistemi. Güçlü arka kalama. Ergonomik gövde tasarımı. SDS süper güçlü çekiş sistemi. Denge kontrollü grafit kol. Güçlü ana dişli.

  • Karşılaştır
Okuma Carbonite CBF-155

Yorum yaz

OkumaCarboniteBenBaitfeederCBF - 155 PrologicKamuflajlı  renkli kaliteli sarılmış misinası üzerinde -Grafitmakara -  Hidro blok su geçirmez çekiş sistemi kapağı -  Yedek Garafit Kafa -1bilyalı rulmanlar -Eliptikkordon sarma sistemi -Elkrank -Makine - frezelenmişkaliteli ...

  • Karşılaştır
TOKUSHIMA EF6000

Yorum yaz

4 paslanmaz çelik bilye. Korozyona dirençli hafif grafit gövde. Güçlendirilmiş çekiş sistemi. Güçlü boru tip paslanmaz misina kılavuzu. Hassas ayarlı ön kalama. Kıvrımlarını önleyen misina bilyesi. SDS süper güçlü çekiş sistemi. Denge kontrollü grafit kol. Güçlü ana dişli.

  • Karşılaştır
Okuma Safina Pro SPA-25

Yorum yaz

OKUMA SAFINA PRO SPa-25 OLTA MAKINASI 25 Kalibre küçük boy 4 adet  çelik rulmanlı 5,0/1 devir oranlı alüminyum makara, abs alaşımlı  grafit gövde, multi disk önden kalama sistemli 0.15 mm 360 metre, 0,20 mm 210 metre 0,25 mm 240 metre misina sarım kapasiteli, alüminyum çevirme kollu ...

  • Karşılaştır
Okuma RTX 40

Yorum yaz

rtx-1. jpgrtx-3. gifRTXRTX Makine Özellikleri:Olağanüstü hafif C-40X karbon çerçeve, yan plaka ve rotorÇok diskli, Japon yağlı keçe drag sistemi7BB + 1RB paslanmaz çelik bilyeli rulmanlarQuick-Set geri dönmeyi engelleyen makaralı rulmanALG: Hassas AlumiLite alaşım ana dişli ve salınımlı ...

  • Karşılaştır