Filtreleme

Fiyat

TL

Şehir seçimi

Olta İğnesi Seçerken Bilio.Com Önerilerini Es Geçmeyin

Amatör balıkçılık için en önemli unsurlardan biri olan olta iğnesi,
tutulacak balığın büyüklüğüne, tipine ve yeme göre farklılık göstermektedir. Genel olarak kalın ve ince iğne olarak 2’ye ayrılırken büyük balıklar için kalın küçük balıklar için ince iğne serisinin tercih edilmesi daha doğru olur. Ayrıca açık yem üzerinde güzel durmayan siyah iğneler yerine daha renkli iğnelerin de tercih edilmesi renk körü olmasına rağmen kararsız balıkların kaçmasını engelleyecek bir önlemde olabiliyor.

Her türlü ürünü çok uygun fiyatlara nerede bulabileceğinizi kısa sürede öğrendiğiniz bilio.com internet sitesinde olta iğnesi kategorisinde de ihtiyacınız olan her türlü balık tipine uygun iğneler bulunmaktadır. İnternet sitesinde sağlam, güçlü ve keskin yapısıyla size muhteşem avlar sağlayacak olan her türlü ürüne ulaşabilirsiniz.

Bilio.com internet sitesinde en kaliteli malzeme olarak kabul edilen karbon malzemeden üretilmiş iğneleri de görebilirsiniz. Bunlardan birisi de Galvaniz Karbon Uzun Pala Çinakop Olta İğnesi ile rahat ve kolay avlar yakalayabileceğinize emin olabilirsiniz. Youvella markasına ait olan iğneler, içeriğindeki karbon oranı nedeniyle diğer iğnelere göre çok daha fazla keskindir. İnternet sitesinde diğer markalarda da farklı paslanmaz malzemelerden üretilmiş farkı boy ve tiplerde ürünleri bulmak mümkün iken ihtiyaç duyulan tüm olta malzemeleri de yer alıyor. Ayrıca renkli yemler için kullanabileceğiniz fosforlu kaliteli ürünleri de hangi mağazalarda en ucuza bulabileceğinizi bilio.com ayrıcalığıyla öğrenebilirsiniz.

Olta İğnesi:

Sonuç bulunamadı

  • Bu kategoriye ait ürün bulunmamaktadır..