Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Okul, Beslenme Çantası

Bilio.com, okul beslenme çantası kategorisi, okula giden çocuklarınız için en uygun fiyatlı ürün karşılaştırmaları yapabileceğiniz geniş ve kapsamlı bir websitesidir. Çocuğunuz anasınıfına ya da ilkokula ilk kez başlıyorsa ya da eskiyen, kırılan beslenme çantalarını değiştirme vaktinin geldiğine inanıyorsanız en uygun hangi markaları, hangi mağazada bulurum, diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Barbie’li, Angry Bird’lü, Spider Man’li, Pepee’li ya da çeşitli spor takımlarının uygun fiyatlı ürünlerini farklı farklı mağazalarda arayıp bulmak istiyorsanız kategorimizdeki farklı mağazaları inceleyebilirsiniz.
Değişik renkler, desenler, çizgi film karakterleri okul beslenme çantası kategorisinde çokça mevcut. Çocukların renkli dünyasına uyum sağlayacak ve aynı zamanda hem sevimli görünen hem de fonksiyonel olan pek alternatifi kullanımı oldukça kolay olan sitemizde inceleyebilirsiniz. Örneğin ‘ Hello Kitty Çelik Matara en uygun fiyatlı olarak nerede satılıyor? Pek çok seçenek arasında hangi mağazada en ucuza bulabilirim? ’ diye düşünüyorsanız kategorimize dikkatle göz atmanızı öneririz. Böylece yeni sömestreye başlarken çocuğunuzun okul ihtiyaçlarını da en kolay ve pratik bir biçimde karşılamış olacaksınız.
Okul beslenme çantası, küçük kız ya da erkek çocukların en önemli ihtiyaçlarından birisi olmakla birlikte anne ve babaların da bütçelerini zorlamadan bu önemli okul gerecini satın almak istediği bir üründür. Web sitemizde aynı kategorinin altında sadece beslenme çantaları değil, farklı markaların sırt ya da çekçekli okul çantaları, takvimler, tükenmez ve dolma kalemler, stickerlar/ yapıştırıcılar, pergeller, yazı ve sunum tahtaları, zarflar, kağıtlar gibi ürünlerini bulmanız mümkün. Üstelik mağaza karşılaştırması yapabileceğiniz gibi markaları da karşılaştırabilirsiniz. WINX, Hello Kitty, Faber-castell, Bakugan, Barbie,Disney, Disney Cars, Eastpak, Mickey Mouse, Monster High, NBA, Nike, Spongebob Squarepants gibi pek çok marka seçeneği de görebilirsiniz.

33
Winx 62510

Yorum yaz

Marka: WinxModel: 62510Ürün BilgisiBoyut : 30 X 25 X 10 cm

Yaygan Pony Okul Çantası

Yorum yaz

ÜRÜN KODU : 43050 KISA AÇIKLAMA Okul Çanta SEÇENEKLER : Tek Renk ÖLÇÜLER :25x29x14cm 2 BÖLMELİ

Hakan Çanta 47636 Monster High Kolej Sırt Çantası

Yorum yaz

Ürünün kalemkutusunu görmek için tıklayın...

Winx 63139

Yorum yaz

Ürün ÖzellikleriMarka: SMSModel: 63139 WinxWinx Club Denim Girls çekçekli okul çantasıBir adet fermuarlı ana bölmeBir adet fermuarlı ön bölmeBir adet fermuarlı yan cepBir adet file cep29x43x14 cm

Winx 62871 Beslenme Çantası BTS Koleksiyonu

Yorum yaz

BTS Collection beslenme çantası. 24x21x12 cm ölçülerindedir. Şık desen ve tasarımı ile dikkat çekici.

Yaygan My Little Pony Okul Çantası 29x37x17 Cm

Yorum yaz

Kız çocuklarına özel, pembe renkli My Little Pony kabartmalı okul çantası. Ön yüzde kabartmalı Pony baskısı. Sırt kısmında terlemeyi önleyici malzeme ve tasarım. Elde ve sırtta taşımaya uygun. Dört farklı bölmeden oluşmaktadır. Fermuar ile açılıp kapanabilen iki ana bölme. Sağ yanında ...

;