Ofis Sandalyesi, Koltuğu

Ofis Sandalyesinde Konforu Uzakta Aramayın
Ofiste çalışmak kolay gibi gözükse de elbette zorlukları vardır. Ofiste çalışmanın en büyük zorluğu sürekli oturmak ve hareketsiz kalmaktır. İskelet yapıları büyük tehlikeye girer ve bel, boyun fıtığı ve kamburluk gibi etkenlere yol açabilir. O yüzden ofis sandalyesi buradaki en büyük rolü üstlenmektedir. Ofis sandalyelerinin yapısı, üretim malzemeleri gerçekten çok önemlidir. Sonuçta bütün gününüzü onunla geçireceksiniz.
Bu sitede neredeyse her markanın, her fiyatını bütçenize uygun bir şekilde bulmanız mümkün. Tiger markasının makam koltukları da gerçekten insana ah bende bir otursam rahatlığını sağlamakta. Koltuk 1. sınıf ahşap gürgen yapımıdır. İnsan iskeletinin şeklini alır ve size zarar vermeden rahatlığı doyasıya yaşatır ve iş ortamınızda daha verimli çalışmanızı sağlar. Dilediğiniz gibi aşağı yukarı hareket ettirebilirsiniz.
Gerçekten adının hakkını veren bir makam koltuğu. Fiyatı da piyasa değerinden daha uygundur. Max Office Comfort File yönetici koltuğu ise size beklentilerinizin üzerinde bir rahatlık sunmaktadır. Özel tasarımı ile sırt ve boyun desteği ayarlanabilmektedir. Son derece ortopedik bir duruş sağlar ve sırtınızı boynunuz ağrımadan veriminizi arttırabilirsiniz. Kumaşı sizleri asla terletmez.
Cıvıl cıvıl şeyleri seven bayanlar içinse çiçekli, son derece rahat ve rengârenk ofis koltukları da mevcuttur. Her yaşa her zevke uygun ofis sandalyeleri sizlerle buluşmaya hazır.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Malzeme

Şehir seçimi