Ofis Masası, Etajer

Ofis Masası
Evde işte çalışırken ve otururken bir sandalye bir koltuk ya da aynı zamanda işimize yarayacak malzemeleri koymak ve bilgisayar kullanılıyorsa onu yerleştirebileceğimiz bir masaya ihtiyaç duyulmaktadır.
Özellikle iş yerlerinde ve masa başı çalışanların zorunlu olarak ihtiyaç duyduğu bir malzeme olmaktadır. Sürekli ofis masası başında çalışanlar için, bel ve boyun bölgesindeki rahatsızlıklara engel olmak amacıyla kaliteli ve sağlığa faydalı ofis masaları tercih edilmektedir. Kullanılan sandalye ve masayı kullanacak kişilerin boy uzunluğuna göre tasarlanmış masalar ve kullanış rahatlığı olanlar öncelikli olmaktadır.
Fiziki özelliklerinin yanı sıra kanserojen madde içermeyen Türk malı ve e1 kalitesindeki Alpino Nova Ofis Masası bu standartlara uygun bir ürün olmaktadır. Güvenle kullanılabilecek sağlık için tehlike arz etmeyen masalarda uzun yıllar çalışabilme rahatlığına ulaşılmaktadır.
Bilgisayar, defter gerekli not kâğıtları, kalemler, hesap makinası gibi birçok malzemeler yerleştirilmektedir. Bölmeli çekmecelerine özel belgeler ve evraklar konulmaktadır. Ayrıca bu ofis masası çekmeceleri kilitlenebilme özelliğine sahip olmaktadır. Geniş, rahat ve ağrılardan şikâyet edilmeyecek ofis masaları ve çok amaçlı kullanıma uygun çekmeceleri çalışma hayatını zevkli hale getirmektedir.
Şekil ve kişisel zevkinize uygun ofis masalarını yüksek kalite standartlarında ve uygun fiyatlarla bulabilmek mümkün olmaktadır. Hayatınızın büyük bölümünü geçirdiğiniz bu bölgede en rahat ve keyifli anları geçirmek iş motivasyonunuz ve sağlık için çok daha verimli olmaktadır.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi