Homend Narenciye Sıkacağı

C vitamini vücudumuzun en temel ihtiyacıdır. Eksikliği söz konusu olduğu zaman çeşitli hastalıklar baş gösterebilir. İnsan vücudu bu vitamini depolamaz ve vücuda alındıktan kısa bir süre sonra atar. O yüzden yapmamız gereken tek şey portakal, mandalina, nar, limon greyfurt vb. gibi C vitamini bakımından zengin olan meyveleri sık sık tüketmek olacaktır. Fakat yoğun iş yaşantısı nedeniyle bu durum çok fazla mümkün olmayabilir. Bu yüzden son derece kullanışlı bir icat olan narenciye sıkacağı temin edip birkaç adet meyvenin suyunu hızlı bir şekilde sıkmak ve birkaç yudumda içerek sağlıklı yaşama destek vermek hayatınızı kolaylaştıracaktır. Bunu kolaylıkla yapabilmeniz için birkaç farklı modeli bulunan bu ürünü temin etmeniz gerekmektedir.
Klasik narenciye sıkacağı manüel olarak çalışan ve yan taraftaki kolu çevirip dişli süzgeçler üzerine konulan ortasından kesilmiş meyvenin üzerine kolu tekrar çevirip baskı vererek uyunun sıkılmasını sağlayan ve meyvenin sıkılan suyunun direkt olarak bardağın içine dökülmesini sağlayan bir alettir. Elektronik bir eşya değildir. Tamamen pratik zekânın bir ürünüdür. Haricinde elektrik ile çalışan ürünler de bulunmaktadır. Bazı ürünler meyveleri kabukları ile beraber sıkarak yoğun kıvamlı bir nektar verir. Ki bu daha sağlıklıdır. Eski usul limon sıkacaklarının geliştirilmişi olan ürünler de vardır. Başlık kısmı kendiliğinden dönüyor ve ortalama olarak 1 litre kapasiteli haznesinde hızlı bir şekilde meyve suyu elde ediyorsunuz. Market reyonlarında görmüş olduğunuz tüm meyve suyu çeşitlerini bu makineler sayesinde birkaç dakika içerisinde kendiniz hazırlamak isterseniz Bilio.com ürün karşılaştırma sitesini ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz. En uygun ve kullanışlı ürün nerde satılıyor sorusuna cevap veren bir site olduğu için alışveriş esnasında nokta atışı yapmanızı sağlayacaktır.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Toplama Kabı

Huni

Güç

Şehir seçimi

 
Homend Vitamillion 2601 Yorum yaz

Marka: HomendModel: Vitamillion 2601 Narenciye SıkacağıÜrün özellikleri:Kesme tahtası olarak da kullanılabilen koruyucu kapakGeniş meyve sıkma bölümünde nardan, limona büyük, küçükher çeşit meyveyi etrafa sıçratmadan ,rahatça sıkabilme imkanıDamlamayı önleyen çelik ağızGüç: 40Wİki ...

  • Karşılaştır