Arnica Mutfak Tartısı

Mutfak Tartısı
Mutfakta zaman geçirenlerin, farklı tarifler denemek isteyenlerin öncelikle bir mutfak tartısı edinmeleri gerekmektedir. Mutfakta profesyonel olarak çalışmak isteyenler yemeklerini ölçülerine göre ayarladıkları sonuç istedikleri gibi olacaktır. Göz kararı yapılan yemekler artık annelerimizin zamanında kaldı.
Çok beğendiğiniz bir yiyeceğin tarifini alıyorsunuz fakat 125 gr un 85 gr şekeri hesaplayamadığınız için bir türlü aynısını tutturamıyorsunuz. Günümüzün denenmiş, profesyonel tarifleri ölçüler üzerine düzenlenmiştir. Başarılı sonuçlar elde etmek için ölçümleri doğru yapmak gerekir. Bu yüzden de mutfak tartısı büyük bir ihtiyaçtır. Diyet yapan bireylerde eğer kalori hesabı yaparak besleniyorlarsa mutlaka mutfak tartısı kullanmalıdır. Bunun yanı sıra çocuklu aileler, çocuklarını beslerken titiz davranıyorlarsa, dengeli beslenme diyet listelerine uygun kalori hesabı yapmak için mutfak tartısından yardım alabilirler.
Çok değişik renklerde, mutfağın tarzını yansıtan Fakir Moly, Blue House, Arnica, King, Sinbo, Vestel, Raks, Emsan, Gold Master, Essenso, Beurer, Korkmaz, Profilo gibi markalara ait pek çok mutfak tartısı çeşidi vardır. Çelik, cam, plastik malzemeler kullanılarak üretilenlerin yanı sıra kase şeklinde olan ya da üzerinde kase bulunan modeller, kaşık şeklinde olanlar da bulunmaktadır. Tercih edilecek tartının her şeyden önce hassas bir tartma özelliğine sahip olması gerekmektedir. 1 gramlık ağırlıkları tartabilmelidir. Tartı göstergesi dijital olduğunda yanılmaların da önüne geçilmiş olur. Yüksüz ağırlık fonksiyonu (dara alma fonksiyonu) olan bir mutfak tartısını tercih etmek mutfakta işleri daha da kolaylaştıracaktır.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Ürün Çeşidi

Max. Kapasite

Şehir seçimi