Beko Mutfak Robotu

Bir mutfak robotuna ihtiyacınız olduğunda yapmanız gereken tek şey sitemizi ziyaret etmeniz olmalıdır. Sitemizin üzerinde birbirinden farklı olan ve farklı donanımlara sahip olan birçok çeşit ürün bulunmaktadır. Mikserler, doğrayıcılar, parlayıcılar ve karıştırıcıların bir arada olduğu binlerce çeşit ürünleri buradan inceleyerek özelliklerine bakabilmeniz mümkündür. Sitemiz sizlerin ihtiyacına en uygun olan ürünü en uygun fiyata bulmanıza sahip olan bir fiyat araştırma sitesidir.
Hepimiz biliyoruz ki devir tasarruf devri. Har vurup harman savurarak değil, ihtiyaçlarımızı en uygun fiyata karşılayarak yaşamımızı sürdürmeliyiz. Sitemiz sizlerin ihtiyacına en uygun mutfak robotunu seçmenize yardımcı olacak niteliktedir. Sitemizde bulunan kategoriler arasından ev ve mutfak gereçleri bölümünden ihtiyacınızı en uygun olan robotu bulmanız mümkündür. Buradan robotun markası, modeli ve fiyatı hakkında bilgilere sahip olarak ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun olan robotu bulabilirsiniz. Daha sonra ise en uygun fiyata nerede satışı yapılıyorsa bilgi edinip ihtiyacınıza uygun olan robota sahip olabilirsiniz. Kategorimiz içerisinde bulunan robotlar içerisindeki; Philips hr7761 marka ve model robot, dilimleme, doğrama, parçalama ve mini doğrama bıçağına sahiptir. Kullanımı basit olan ve güvenli olan bu karıştırıcı seti sayesinde mutfağınızda her işiniz kolaylaşacak.
Bilindiği üzere mutfak robotları bayanları mutfaktaki en önemli yardımcıları arasındadır. Sitemiz üzerinde bulunan robotlar kategirisinde; Arçelik, Bosch, Arnica, Arzum, Philips, Tefal, Siemens, Simbo ve Kenwood gibi Dünya’ca ünlü olan birçok markanın robotlarını bir arada bulmanız mümkündür. Çocuklarınıza ve eşinize lezzetli yemekler pişirmek bu parlayıcı ve doğrayıcı robotlar sayesinde artık sizler için çocuk oyuncağı olacak. Kategorimiz de bulunan binlerce çeşit ürün sizlerin beğenisine sunulmuştur. En uygun fiyatlı ve en kaliteli ürüne sahip olabilirsiniz. Haydi, hanımlar ve eşine sürpriz yapmak isteyen beyler daha ne bekliyorsunuz kategorimizdeki uygun fiyatlı robotları inceleyin.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Güç (Watt)

Karıştırma Kabı Boyutu

Seviyeler

Tek Tuşla Kontrol

Şehir seçimi

 
Beko BKK-2154 Yorum yaz

Marka: BekoModel: BKK-2154Ürün özellikleri:Tüm aksesuarları ile çok işlevli mutfak robotu1. 5 litre kapasiteli blender ve robot kabıParçalayıcı bıçakHamur yoğurma aksesuarıÇırpıcı aksesuarıSpatula saklama bölümüAksesuarlarını içinde saklayan mutfak robotuRende bıçaklarını saklama ...

  • Karşılaştır