Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Şehir seçimi

Seçtiğimiz Markalar

Seçili filtreler:

Mutfak Malzemesi
Marka:
Korkmaz ×

Korkmaz Mutfak Malzemesi

Artık zücaciye ve mutfak araç ve gereçleri hakkında aklınıza gelebilecek her türlü ihtiyacınızı karşılamak için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Sitemizdeki mutfak gereçleri ve zücaciye sekmesi altında sıralanmış olan mutfak araç ve gereçleri büyük bir mağazadaki mutfak gereçleri reyonundan daha fazla ürün yelpazesine sahiptir. Mini bakır kahve ve baharat değirmeninden yoğurt yapma makinesine, penguen aşçı saplı çelik rendeden damacanaya kadar aklınıza gelebilecek her türlü mutfak araç ve gereçlerini www.bilio.com web sitesi ile araştırmalarını yapabilir ve ilgili mağazalara tek tık ile ulaşabilirsiniz.

Kağıt peçetelik, folyoluk, domates salça makinesi, bambu sebzelik, modüler tabaklık ve hatta nostaljik görünümlü ahşap gövde kahve değirmenine kadar zengin ürün çeşitlerini en ucuz fiyata bulabileceğiniz web sayfalarına www.bilio.com aracılığıyla ulaşabilirsiniz. En küçük yemek takımından en büyük yemek takımına kadar, Türk kahvesi fincan takımı, patates dilimleyici, çekmece düzenleyici aparatlar www.bilio.com ile inceleyebilir ve ilgili mağazayı ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde binlerce mutfak araç ve gereçlerini listeleyebilir ve bunlar arasında seçim yaparak ister ürün bazında isterseniz de mağaza bazında karşılaştırma yaparak size en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Mutfak araç ve gereçleri ile zücaciye kategorisinde bulunan ürünleri ister belli bir fiyat aralığında filtreleyebilir, isterseniz de bulunduğunuz ile göre seçebilirsiniz. Bu kategoride bulunan herhangi bir ürüne tıkladığınızda, sanal âlemde satışa sunulmuş olan tüm mağazalardaki ilgili ürünlerin fiyatları ve özellikleri ile karşınıza getirilir. Size de sadece oturup hangisini seçeceğini de karar vermek kalır.

Korkmaz A524 Twisty Patates Ezici (A524)

Yorum yaz

ÜRÜN IÇERIĞI1 Adet Patates Ezici: VarKORKMAZ A524 TWISTY PATATES EZICI Marka: KorkmazÜrün Grubu: Patates EziciHammadde : 18/10 Cr-Ni ÇelikGaranti Süresi : 2 YılAmbalaj: Askılı AmbalajElde yıkama tavsiye edilir.

 • Karşılaştır
Korkmaz A518 Twısty Hamur Spatulası

Yorum yaz

ÜRÜN IÇERIĞI1 Adet Spatula: VarKORKMAZ A518 HAMUR IŞI SPATULASIMarka: KorkmazÜrün Grubu: SpatulaHammadde ( Sap Kısmı ): 18/10 Cr-Ni ÇelikHammadde ( Uç Kısmı ): SilikonGaranti Süresi: 2 YılAmbalaj: Askılı AmbalajElde yıkama tavsiye edilir.

 • Karşılaştır
Korkmaz A506 Twisty Sebze Soyacaği

Yorum yaz

ÜRÜN IÇERIĞI1 Adet Sebze Soyacağı: VarKORKMAZ A506 TWISTY SEBZE SOYACAĞIMarka: KorkmazÜrün Grubu: Sebze SoyacağıHammadde: 18/10 Cr-Ni ÇelikGaranti Süresi: 2 YılAmbalaj: Askılı AmbalajElde yıkama tavsiye edilir.

 • Karşılaştır
Korkmaz A516 Twisty Pizza Dilimleyici

Yorum yaz

ÜRÜN IÇERIĞI1 Adet Pizza Dilimleyici: VarKORKMAZ A516 TWISTY PIZZA DILIMLEYICIMarka: KorkmazÜrün Grubu: Pizza DilimleyiciHammadde: 18/10 Cr-Ni ÇelikGaranti Süresi: 2 YılAmbalaj: Askılı AmbalajElde yıkama tavsiye edilir.

 • Karşılaştır
Korkmaz A611 Pressa

Yorum yaz

GÖVDE : Hijyenik cam gövde KULLANIM : Kahve presi ve bitki çayı için kullanabilme KAPASITE : 300 ml SÜZGEÇ : Kolay temizlenebilir paslanmaz çelik süzgeç

 • Karşılaştır
Korkmaz A533 Twisty Büyük Çırpıcı (A533)

Yorum yaz

ÜRÜN IÇERIĞI1 Adet Çırpıcı: VarKORKMAZ A533 TWISTY BÜYÜK ÇIRPICIMarka: KorkmazÜrün Grubu: ÇırpıcıHammadde : 18/10 Cr-Ni ÇelikGaranti Süresi : 2 YılAmbalaj: Askılı AmbalajElde yıkama tavsiye edilir.

 • Karşılaştır
Korkmaz A 545 Twesty Servis Seti

Yorum yaz

Beyaz Esya / Mutfak > Mutfak Gerecleri > Mutfak Ekipmanlari > Korkmaz A 545 Twesty Servis Seti

 • Karşılaştır
Korkmaz A 525 Twisty Spatula

Yorum yaz

Beyaz Esya / Mutfak > Mutfak Gerecleri > Mutfak Ekipmanlari > Korkmaz A 525 Twisty Spatula

 • Karşılaştır
Korkmaz A 511 Twisty Kepçe

Yorum yaz

Beyaz Esya / Mutfak > Mutfak Gerecleri > Mutfak Ekipmanlari > Korkmaz A 511 Twisty Kepçe

 • Karşılaştır
Korkmaz A 515 Twisty Pasta Spatulası

Yorum yaz

Beyaz Esya / Mutfak > Mutfak Gerecleri > Mutfak Ekipmanlari > Korkmaz A 515 Twisty Pasta Spatulası

 • Karşılaştır
Korkmaz A 520 Twisty Dondurma Kaşığı

Yorum yaz

Beyaz Esya / Mutfak > Mutfak Gerecleri > Mutfak Ekipmanlari > Korkmaz A 520 Twisty Dondurma Kaşığı

 • Karşılaştır
Korkmaz A 524 Twisty Patatates Ezici

Yorum yaz

Beyaz Esya / Mutfak > Mutfak Gerecleri > Mutfak Ekipmanlari > Korkmaz A 524 Twisty Patatates Ezici

 • Karşılaştır
Korkmaz A507 Twisty Sebze Oyucu

Yorum yaz

ÜRÜN IÇERIĞI1 Adet Sebze Oyucu: VarKORKMAZ A507 TWISTY SEBZE OYUCUMarka: KorkmazÜrün Grubu: Sebze OyucuHammadde: 18/10 Cr-Ni ÇelikGaranti Süresi: 2 YılAmbalaj: Askılı AmbalajElde yıkama tavsiye edilir.

 • Karşılaştır
Korkmaz A 526 Twisty Servis Çatalı

Yorum yaz

Beyaz Esya / Mutfak > Mutfak Gerecleri > Mutfak Ekipmanlari > Korkmaz A 526 Twisty Servis Çatalı

 • Karşılaştır
Korkmaz Twisty Pizza Dilimleyici

Yorum yaz

Korkmaz Twisty Pizza Dilimleyici Askılı ambalaj 18/10 Cr-Ni Paslanmaz çelik.

 • Karşılaştır
Korkmaz Twisty Şişe Açacağı

Yorum yaz

Korkmaz Twisty Şişe Açacağı Askılı ambalaj18/10 Cr-Ni Paslanmaz çelik.

 • Karşılaştır
Korkmaz A508 Twisty Domates Soyacağı

Yorum yaz

ÜRÜN IÇERIĞI1 Adet Domates Soyacağı: VarKORKMAZ A508 TWISTY DOMATES SOYACAĞIMarka: KorkmazÜrün Grubu: Domates SoyacağıHammadde: 18/10 Cr-Ni ÇelikGaranti Süresi: 2 YılAmbalaj: Askılı AmbalajElde yıkama tavsiye edilir.

 • Karşılaştır
Korkmaz A514 Twisty Hamurişi Fırçası (A514)

Yorum yaz

ÜRÜN IÇERIĞI1 Adet Hamur Işi Fırçası: VarKORKMAZ A514 TWISTY HAMUR IŞI FIRÇASIMarka: KorkmazÜrün Grubu: FırçaHammadde (Sap): 18/10 Cr-Ni ÇelikHammadde (Uç Kısmı): SilikonGaranti Süresi: 2 YılAmbalaj: Askılı AmbalajElde yıkama tavsiye edilir.

 • Karşılaştır
Korkmaz A525 Twisty Spatula

Yorum yaz

ÜRÜN IÇERIĞI1 Adet Spatula: VarKORKMAZ A525 TWISTY SPATULAMarka: KorkmazÜrün Grubu: SpatulaHammadde : 18/10 Cr-Ni ÇelikGaranti Süresi : 2 YılAmbalaj: Askılı AmbalajElde yıkama tavsiye edilir.

 • Karşılaştır
Korkmaz A515 Twısty Pasta Spatulası

Yorum yaz

ÜRÜN IÇERIĞI1 Adet Pasta Spatula: VarKORKMAZ A515 TWISTY PASTA SPATULASIMarka: KorkmazÜrün Grubu: SpatulaHammadde: 18/10 Cr-Ni ÇelikGaranti Süresi: 2 YılAmbalaj: Askılı AmbalajElde yıkama tavsiye edilir.

 • Karşılaştır
Korkmaz Twisty Krema Spatulası

Yorum yaz

Korkmaz -Korkmaz Twisty Krema Spatulası

 • Karşılaştır