Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Şehir seçimi

Seçili filtreler:

Seçili filtreleri kaldır
Marka:
Korkmaz ×

Korkmaz Mutfak Malzemesi

Artık zücaciye ve mutfak araç ve gereçleri hakkında aklınıza gelebilecek her türlü ihtiyacınızı karşılamak için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Sitemizdeki mutfak gereçleri ve zücaciye sekmesi altında sıralanmış olan mutfak araç ve gereçleri büyük bir mağazadaki mutfak gereçleri reyonundan daha fazla ürün yelpazesine sahiptir. Mini bakır kahve ve baharat değirmeninden yoğurt yapma makinesine, penguen aşçı saplı çelik rendeden damacanaya kadar aklınıza gelebilecek her türlü mutfak araç ve gereçlerini www.bilio.com web sitesi ile araştırmalarını yapabilir ve ilgili mağazalara tek tık ile ulaşabilirsiniz.

Kağıt peçetelik, folyoluk, domates salça makinesi, bambu sebzelik, modüler tabaklık ve hatta nostaljik görünümlü ahşap gövde kahve değirmenine kadar zengin ürün çeşitlerini en ucuz fiyata bulabileceğiniz web sayfalarına www.bilio.com aracılığıyla ulaşabilirsiniz. En küçük yemek takımından en büyük yemek takımına kadar, Türk kahvesi fincan takımı, patates dilimleyici, çekmece düzenleyici aparatlar www.bilio.com ile inceleyebilir ve ilgili mağazayı ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde binlerce mutfak araç ve gereçlerini listeleyebilir ve bunlar arasında seçim yaparak ister ürün bazında isterseniz de mağaza bazında karşılaştırma yaparak size en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Mutfak araç ve gereçleri ile zücaciye kategorisinde bulunan ürünleri ister belli bir fiyat aralığında filtreleyebilir, isterseniz de bulunduğunuz ile göre seçebilirsiniz. Bu kategoride bulunan herhangi bir ürüne tıkladığınızda, sanal âlemde satışa sunulmuş olan tüm mağazalardaki ilgili ürünlerin fiyatları ve özellikleri ile karşınıza getirilir. Size de sadece oturup hangisini seçeceğini de karar vermek kalır.

Korkmaz A522 Twisty Limon Soyacağı

Yorum yaz

ÜRÜN IÇERIĞI1 Adet Limon Soyacağı: VarKORKMAZ A522 TWISTY LIMON SOYACAĞIMarka: KorkmazÜrün Grubu: Limon SoyacağıHammadde: 18/10 Cr-Ni ÇelikGaranti Süresi: 2 YılAmbalaj: Askılı AmbalajElde yıkama tavsiye edilir.

  • Karşılaştır
Korkmaz A524 Twisty Patates Ezici (A524)

Yorum yaz

ÜRÜN IÇERIĞI1 Adet Patates Ezici: VarKORKMAZ A524 TWISTY PATATES EZICI Marka: KorkmazÜrün Grubu: Patates EziciHammadde : 18/10 Cr-Ni ÇelikGaranti Süresi : 2 YılAmbalaj: Askılı AmbalajElde yıkama tavsiye edilir.

  • Karşılaştır
Korkmaz A525 Twisty Spatula

Yorum yaz

ÜRÜN IÇERIĞI1 Adet Spatula: VarKORKMAZ A525 TWISTY SPATULAMarka: KorkmazÜrün Grubu: SpatulaHammadde : 18/10 Cr-Ni ÇelikGaranti Süresi : 2 YılAmbalaj: Askılı AmbalajElde yıkama tavsiye edilir.

  • Karşılaştır
Korkmaz A518 Twısty Hamur Spatulası

Yorum yaz

ÜRÜN IÇERIĞI1 Adet Spatula: VarKORKMAZ A518 HAMUR IŞI SPATULASIMarka: KorkmazÜrün Grubu: SpatulaHammadde ( Sap Kısmı ): 18/10 Cr-Ni ÇelikHammadde ( Uç Kısmı ): SilikonGaranti Süresi: 2 YılAmbalaj: Askılı AmbalajElde yıkama tavsiye edilir.

  • Karşılaştır