Airties Modem

Modem, bilgisayarların genel ağa bağlantısını sağlar. Ayrıca bir bilgisayarı diğer bir bilgisayara bağlayan aygıttır. Teknoloji dünyasının bizlere sunduğu eşsiz bilişim araçlarından bir tanesidir. Bu ürün ile internete bağlantı gerçekleştirilir. Dünyanın her noktasından bilgi erişimi sağlanarak paylaşımda bulunulur.

Bu yazımız da ürünün çeşitli özelliklerini ve ürünü temsil eden markaları tanıyacağız. Dahili ve harici olmak üzere iki tür modem bulunmaktadır. Haricilerin ön yüzünde bir çok ışık bulunur. Işıkların her birinin anlamı vardır. Genel olarak her bir marka ürünün özelliğini belirtemeyiz. Temsili olarak bir örnek verelim. Zyxel Vmg 3312 Kablosuz Modem’in özellikleri; “Tip: ADSL MODEM, Bağlantı Şekli: KABLOLU, KABLOSUZ ADSL 2+ Desteği: VAR Firewall: VAR VPN: PPTP, IPSEC PASS-THROUGH Anten: DAHILI Internet Erişim Tipi: ADSL Kullanım Şekli: BIREYSEL/ÇOKLU Veri Transfer Hızı: 300MBPS Radyo Frekansı: 2,4 GHZ Ethernet Port Sayısı: 4 Power On/Off Butonu: VAR Wi-Fi On/Off Butonu: VAR “Bu özellikler artarak devam etmektedir. Ürün özelliklerinde ki artış fiyatlara da yansımaktadır. Öncelikle ürünü oluşturan markaları belirterek devam edelim.” Marka: TP-Link Model: Td-w8970 Adsl, Everest SG-1850 Modem, Zyxel P-1302-t10b Adsl 2+4 Port 300mbps Kablosuz Modem, Asus DSL-N12E, Dark DK-NT-WDN300HP2A15, AIRTIES 5341, Zyxel VMG 8924, TP-Link TL-WN8200ND, Cisco-Linksys AE1200” vb markalar yer almaktadır.

Ürünler arasındaki fiyat çeşitliliği müşteri potansiyeli açısından doğru bir tercih olarak sunulur. Bunun nedeni fiyatlar arası karşılaştırma yapılarak bütçeye uygun olnının tercih edilmesidir. Bilio.com sizlere bu ayrıcalığı sunmaktadır.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Modem Tipi

Ürün Tipi

Veri Transfer Hızı

Özellikler

Şehir seçimi

 
Airties Air 5443 300Mbps ADSL2+ Kablosuz Modem/Router Yorum yaz

Ethernet Sayısı4USB DesteğiYokKablosuz Standart802.11 B/G/N/E/İKablosuz Hızı300SplitterYokFirewallVarWeb ArayüzYokBridge Mod DesteğiYokRoutingVarSNMPYokVPNYokGaranti Süresi24 Ay

  • Karşılaştır