Misina

Balıkçılığın Vazgeçilmezi Misina
Balıkçılıkta kullanılan sentetik ipten yapılmış acemice balık tutma hevesi olanlar için uygun bir alet olmaktadır. Tutulacak balığın cinsine göre boyutları ve sağlamlığı değişen misina farklı renklerde çeşitleri ile bilinmektedir
Bazı misina markalarının çeşitlerinden bahsetmek gerekirse Stroft misina farklı boy ve renklerde misina üretmektedir. Stroft misina markasının ABR 100 metre monoflament ürünü kayalık bölgelerde midyeli zeminlerde ve güneşli hava koşullarında tuzlu suda yapılan testler ABR'yi zorlayan koşullardaki direnç açısından dünyanın 1 numaralı monoflamenti olmaya hak kazanmış bir üründür. Yüksek tuzlu su korumalı sürtünmeye karşı ekstra kuvvet ve uzun ömür transparan kirli su birebir deniz suyu rengi çok yüksek çeker değerlerine sahip yumuşak sağlam bir misinadır. Fiyatı 16.74 TL'dir.
Lineaeffe Dyneema ip misina ürünü teknede ve kıyıda ablarda kullanılabilen ip misinalar levrek gibi dişli mücadeleci balıklar için kullanılmaktadır. Füme renginde 23 kg çekerli 150 metre uzunluğunda özelliklere sahiptir. Fiyatı 56.30 TL'dir. Spro-Tec sazan misinası en iyi balık malzemeleri üreticisi sayılan spro tarafından sazan avında kullanılmak için üretmiştir. Sazan balığı ağıt hareketli ve çevik özelliklere sahip bir balıktır. Misina sazan balığının bu özellikleri göz önüne alınarak üretilmiş dayanıklı Spro-Tec olta misinası 0.30mm kalınlığında 400metre uzunluğunda ve 8.10 kg çeker özelliklere sahiptir. Fiyatı 69.10 TL'dir. Horse Power markasının ürünü olan Nippon misina hem kaliteli hem de uygun fiyatta satışa sunulan bir üründür. 0.45mm kalınlığında 100metre uzunluğunda beyaz renkli 17.80 kg çekerli özelliklerinde olup fiyatı 8.93 TL'dir.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

 
Caperlan 4X4 Misina 250M Yorum yaz

Hem tuzlu hem tatlı suda kullanabileceğiniz bir misinadır.

  • Karşılaştır
Caperlan Fluo Fosforlu Misina 200M Yorum yaz

Rahat görülebilir misina arayan balıkçılar için tasarlandı.

  • Karşılaştır
Daiwa Megaforce Gris Misina 270 M 30/100 Yorum yaz

Tüm sahte yem ve canlı yemler için uygundur.

  • Karşılaştır
Caperlan Florokarbon Misina - 100 M Yorum yaz

Görünürlülüğü en gizli köstekleri yapmak isteyenler için tasarlandı.

  • Karşılaştır
Caperlan Florokarbon Misina - 50 M Yorum yaz

Görünürlülüğü en gizli köstekleri yapmak isteyenler için tasarlandı.

  • Karşılaştır
Caperlan Florokarbon Misina - 25 M Yorum yaz

Görünürlülüğü en gizli köstekleri yapmak isteyenler için tasarlandı.

  • Karşılaştır
Waterqueen Misina 135M Tresse Sufix Fuse Yorum yaz

Sahte yemle balık tutanlar için tasarlandı.

  • Karşılaştır
Caperlan Line Clear Misina - 300 M Yorum yaz

Her tip balıkçılık için kullanılır.

  • Karşılaştır