Arzum Mikser

Her mutfağın olmazsa olmaz aletleri mikserler
Mikser, bayanların ve yemekle uğraşmayı seven beylerin vazgeçilmez mutfak aletlerinden biridir. Özellikle bayanlar tarafından sıkça kullanılan bu aletler, bizleri birçok şeyi çırpma zahmetinden kurtarır. Her evin vazgeçilmez ev aletlerinden biri olan mikserlerden genellikle elektrikli olanları tercih edilir. Sıklıkla bir mikser paketinin içeresinde, rondo presleyici ve hamur toparlayıcı uçlar bulunmaktadır. Ancak teknoloji geliştikçe mutfak eşyaları üzerinde de gelişmeler ve yenilikler olmaya devam etmektedir. Son birkaç yıldır özellikle yemek programlarında sık kullanılmasından kaynaklı olan masa üstü zahmetsiz mikserler ön plana çıkmıştır.
Bu masa üstü zahmetsiz mikserler, çeşitli aparat ve yoğurma kabına sahiptir. İçerisine koyduğumuz malzemeleri el ile müdahale yapmadan otomatik kendi kendine döndürmesini sağlar. Bu makinelerde sadece sıvı çırpmak değil aynı zamanda hamur da yoğurmak mümkündür. Özellikle tart hamuru gibi narin hamurlar için özel kademeleri olan bu mikser çeşitlerinden en fazla tercih edilen marka Bosh, Fakir, Kenwood ve Arzum’un ürünleridir. Küçük ev aletlerinde en fazla tercih edilen markalardan biri olan Arzum ve Fakir ürünlerini de kategori bölümünden bulmanız mümkündür. Eğer istediğiniz bunlar olmadan sadece bir çırpıcı ise hem daha uygun fiyata, hem de daha az yer kaplayan yapısı ile küçük el mikserlerini tercih edebilirsiniz.
Bilio.com sizlere istediğiniz ürünü mağaza mağaza dolaşmadan en uygun fiyatı ile almanızı daha da kolaylaştırıyor. Sizde istediğiniz mikser markasının adını arama butonuna yazdıktan sonra o ürünle ilgili karşınıza çıkan mağazalardan en uygun fiyatlısını seçebilir ve anında sipariş verebilirsiniz. Böylece istediğiniz ürünün en uygun fiyatını bulmak için ekstra bir efor sarf etmiş olmuyorsunuz. Bilio bu konuda sizlere en uygun mağazayı buluyor ve fiyat seçeneklerine göre süzüp, önünüze çıkarıyor.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Performans

Karıştırma kabı

Seviyeler

Şehir seçimi