Mekik Aleti

Mekik Aleti
Günümüzde gerek zayıflamak için diyetlere ek olarak gerekse sağlıklı yaşam için bir çok kişi düzenli olarak spor yapma alışkanlığı kazanmıştır. Nasıl spor yaparsanız yapın, egzersizler arasında mutlaka mekik çekme hareketi de vardır. Kaldı ki günümüz insanlarının en büyük sorunu karın ve göbek bölgesindeki yağlanmadır. Bu bölgelerdeki yağlanmayı önlemek ya da oluşmuş yağlanmayı yok etmek için mekik çekme hareketi çok faydalı olmaktadır.
Bazı insanlara göre çok kolay yapılabilen bu hareket bazı insanlara göre de ölüm gibidir. Ancak karın bölgesinde yağlanma olan bir kişi düzenli olarak bir ay boyunca mekik çekme hareketini yaptığı zaman sonuçlarını çok rahat görebilir. Kişi göbeği azaldığı için mekik çekmeyi bırakmamalı. Zaten düzenli olarak mekik çeken birisi için mekik çekmek oldukça kolaylaşır ve artık hiç zorlanmaz.
Mekik hareketleri, doğru yapıldığında özellikle bel kemiğini korur, bel bölgesindeki abdominal kasları güçlendirir ve sertliğini arttırır. Mekik hareketinin yanlış yapıldığı takdirde ise, hem boşuna zaman kaybı, hem de bazı sağlık problemleri yaratabilir. Doğru mekik hareketleri yapabilmek için mekik aleti alabilirsiniz ve yanlış bir hareket yapma ihtimalinizi en aza indirmiş olursunuz. Mekik aleti satın aldığınızda çoğunun içinden çıkan egzersiz CD’leri yardımıyla öğreniminiz gerçekleşmiş olur. Ab Rocket Twister, Power Blank, Cosfer Ab Roller Mekik Aleti... gibi bazı markalar sayılabilir. Mekik aleti fiyatlarıyla ilgili bilgileri Bilio.com'dan edinebilirsiniz.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

 
Voit Six Pack Care Mekik Aleti

Yorum yaz

Temel kas gruplarınızı çalıştırarak voit SIX PACK ile mükemmel sonuç elde edebilirsiniz. Ilk antrenmanınızla birlikte vücudunuzdaki sıkılaşmayı fark edebilir ve düzenli kullanımda hızla gelişim gösterebilirsiniz. Özel dizayn edilmiş 6 hareketli arka silindirsırtınızı korur. Yaylı ...

  • Karşılaştır
Domyos AB-220

Yorum yaz

Üst, alt ve yan karın kaslarını düzenli olarak çalıştırmak isteyenlere yönelik tasarlandı.

  • Karşılaştır
Voit SB500

Yorum yaz

Voit Sb-500 Mekik Sehpası Ağırlığı : Net:8,50 kg Brüt:10 kg Ebatları : 36 x 115 x 14 cm Ürün Genel Özellikleri : 4 seviyede ayarlanabilir yükseklik

  • Karşılaştır
Domyos Ab-350

Yorum yaz

Üst karın kaslarını düzenli olarak çalıştırmak isteyenlere yönelik tasarlanmıştır.

  • Karşılaştır
Domyos Bm530

Yorum yaz

Evde yoğun olarak kas geliştirme antrenmanı yapanlar için tasarlandı.

  • Karşılaştır
Domyos Abs-100

Yorum yaz

Evde düzenli olarak halterli ağırlık çalışmak ve karın kası güçlendirme egzersizleri yapmak isteyenler içindir.

  • Karşılaştır
Domyos Abs-500

Yorum yaz

Evde düzenli olarak halterli ağırlık çalışmak ve karın kası güçlendirme egzersizleri yapmak isteyenler içindir.

  • Karşılaştır