Mekik Aleti

Mekik Aleti
Günümüzde gerek zayıflamak için diyetlere ek olarak gerekse sağlıklı yaşam için bir çok kişi düzenli olarak spor yapma alışkanlığı kazanmıştır. Nasıl spor yaparsanız yapın, egzersizler arasında mutlaka mekik çekme hareketi de vardır. Kaldı ki günümüz insanlarının en büyük sorunu karın ve göbek bölgesindeki yağlanmadır. Bu bölgelerdeki yağlanmayı önlemek ya da oluşmuş yağlanmayı yok etmek için mekik çekme hareketi çok faydalı olmaktadır.
Bazı insanlara göre çok kolay yapılabilen bu hareket bazı insanlara göre de ölüm gibidir. Ancak karın bölgesinde yağlanma olan bir kişi düzenli olarak bir ay boyunca mekik çekme hareketini yaptığı zaman sonuçlarını çok rahat görebilir. Kişi göbeği azaldığı için mekik çekmeyi bırakmamalı. Zaten düzenli olarak mekik çeken birisi için mekik çekmek oldukça kolaylaşır ve artık hiç zorlanmaz.
Mekik hareketleri, doğru yapıldığında özellikle bel kemiğini korur, bel bölgesindeki abdominal kasları güçlendirir ve sertliğini arttırır. Mekik hareketinin yanlış yapıldığı takdirde ise, hem boşuna zaman kaybı, hem de bazı sağlık problemleri yaratabilir. Doğru mekik hareketleri yapabilmek için mekik aleti alabilirsiniz ve yanlış bir hareket yapma ihtimalinizi en aza indirmiş olursunuz. Mekik aleti satın aldığınızda çoğunun içinden çıkan egzersiz CD’leri yardımıyla öğreniminiz gerçekleşmiş olur. Ab Rocket Twister, Power Blank, Cosfer Ab Roller Mekik Aleti... gibi bazı markalar sayılabilir. Mekik aleti fiyatlarıyla ilgili bilgileri Bilio.com'dan edinebilirsiniz.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

 
Dynamic Twisterli Rocket Mekik Aleti Yorum yaz

 ; ; Katlanabilir özelliği sayesinde yer kaplamaz. 3 kademeli direnç ayarı mevcuttur. Otururken twist yapabilirsiniz. Döner başlıklar sırt ve bel masajı sağlar. Ayarlanabilir boyun desteği bulunmaktadır.  ; ;Cihazın Kurulu Ebatları: 75,5 x 55 x 67,5 cmCihazın Katlanmış Ebatları: ...

  • Karşılaştır
Domyos Abs-100 Yorum yaz

Evde düzenli olarak halterli ağırlık çalışmak ve karın kası güçlendirme egzersizleri yapmak isteyenler içindir.

  • Karşılaştır
Domyos Ab-350 Yorum yaz

Üst karın kaslarını düzenli olarak çalıştırmak isteyenlere yönelik tasarlanmıştır.

  • Karşılaştır
Domyos Abs-500 Yorum yaz

Evde düzenli olarak halterli ağırlık çalışmak ve karın kası güçlendirme egzersizleri yapmak isteyenler içindir.

  • Karşılaştır
Voit SB500 Yorum yaz

Voit Sb-500 Mekik Sehpası Ağırlığı : Net:8,50 kg Brüt:10 kg Ebatları : 36 x 115 x 14 cm Ürün Genel Özellikleri : 4 seviyede ayarlanabilir yükseklik

  • Karşılaştır