Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Matkap Ucu

Matkap Ucu
Matkap pratik bir delme makinesi olarak bilinmektedir. Farklı voltaj sistemi ile çalışan matkaplar ağırlık ve delme
gücüne göre de farklılık gösterir. Matkapların direk elektrik bağlantısı ile çalışmasına ve şarj ile çalışmasına göre çeşitlenebilmektedir. Ama sadece matkap cihazının tek başına bir fonksiyonu olmadığını bilmek gerekir.
Çünkü her elektronik sistemle çalışan cihazlar gibi matkabında işlevini yerine getirebilmesi için matkap ile beraber bazen takım halinde bazen de tek tek olarak kullanabilmesini sağlayan yardımcı aparatları mevcuttu.
Delinecek duvar ve zemin yapısına göre tercih yapılabilen ve delinecek zemin veya duvarın daha sonra ihtiyacımıza cevap verebilecek şekilde genişletilmesini sağlayacak birbirinden farklı ebatlarda yardımcı ve matkap için en önemli fonksiyonu yerine getiren malzemeler bulunmaktadır. Bunlar matkap ucu olarak bilinir. İhtiyaç dâhilinde alınan matkap ile beraber takım halinde sahip olunabileceği gibi, dışardan ihtiyacımız için değişik ebat ve ölçülerde uç seçimi yapılabilir.
Çünkü matkabın uç kısmının ayarlandığı kısmın sabit ve ayarlanabilecek nitelikte olması cihazı tercihi göre kullanma olanağını mümkün kılar. Elde mevcut bulunan uçlar ihtiyaca cevap veremeyecek ölçü, genişlik ve uzunlukta ise, ihtiyaca cevap verebilecek ölçü genişlik ve uzunlukta uç bulmak mümkündür.
Hayatı kolaylaştıran bu teknolojik cihaz için farklı seçimlerde uçlar ile delme işini yapmak ilkel yöntemlerin ilerisinde çok basit olduğunu görmek mümkündür. Alınan her ucun bu cihaz için artılanan bir fonksiyon olduğunu bilmek gerekir. Her iş için uygun ucu seçmek en doğrusudur.

66
Dewalt DT0109

4,83 / 5 Yorum yaz

ÜRÜN TIPI : Delme ve vidalama seti APARAT : 109 parça cırcırlı tornavida

  • Karşılaştır
Makita SDS Matkap Uç Seti // D-20703

Yorum yaz

Makita SDS plus uçlar içinde 5 adet bulunur. 5*160mm, 6*160mm, 7*160mm, 8*160mm, 10*160mm olmak üzere.

  • Karşılaştır
Proxxon 29020 Mikro Freze Uç Takimi

Yorum yaz

Uygunluk: 28568 MOF Mikro freze ve 27050 MT 300 içinSevkiyat: Ahşap kutu içersinde 10 adet freze ucu, 3 adet kanal açma, 1 adet V kanal, 1 adet yuvarlak kanal, 1 adet kombine uç, 1 adet dış pah kırma, 1 adet lamba açma, 1 adet kenar frezeleme, 1 adet iç pah kırma

  • Karşılaştır
122 Parça Aksesuar Seti Karışık

Yorum yaz

Mac Allister 122 Parça Aksesuar Seti Karışık

  • Karşılaştır
Dewalt Matkap Ve Vidalama Seti Dt7921

Yorum yaz

DT7921 Özellikleri Sağlam saklama çantası ile matkap ve/veya tornavida uçları işyeri koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. GüçlüKompaktBirçok alet kutusuna uyarEşsiz delme ucu performansı DT7921 Teknik Özellikleri EXTREME 2 metal matkap ucu 2, 3, 4, 5, 6, 8, Ph2x4, Pz2x4, ...

  • Karşılaştır
Rothenberger Ff42100 Karot Ucu (102 Mm) (ff42100)

Yorum yaz

DURAMANT PRO UNIVERSAL KAROT UCU (102 MM)Sulu ve Kuru olarak kullanılabilirSehpa kullanmadan çalışırken güvenli delme için son derece elverişliDelme hızlıdır ve son derece uzun ömürlüdürTüm ROTHENBERGER karot makinelerine uygundurTam yuvarlak dönüş aşınmayı azaltır  

  • Karşılaştır