Matara, Matara Tutucusu

Sağlık her şeyin önünde gelmeli. Eğer sağlığımız eksikse ne olursa olsun, hayatın hiçbir anından zevk alabilmek mümkün olmayacaktır. Bu nedenle küçük yaştan itibaren sağlığımızı olumsuz etkileyecek ürünlerden uzak durmalı ve bu konuda bilinçli olmalıyız. Buna da ilk etapta hayati ögelerimizden oldun su ile başlayabiliriz. Su yapısı itibariyle bulunduğu kaptan çok etkilenebilen bir ürün. Bundan ötürü plastik şişelerde uzun süre kalan sular, sağlık açısından çok zararlı olabiliyor. Hatta güneş altında kalan plastik şişelerin kanserojen etkisi dahi ispatlanmış. Bu nedenle özellikle çocuklarımızın için bir su matara, matara tutucusu satın almak çok önemli bir adım olacaktır.
Mataralar özel yapısı sayesinde su ile herhangi bir kimyasal etkileşimde bulunmaz. Uzun süreli kalmalarda dahi suyun yapısı bozulmaz bu sayede sağlıklı sular içmeniz mümkün olur. Uzun seyahatlere çıkıyorsanız veya spor aktivitelerine katılıyorsanız ya da en basiti çocuğunuzu okula gönderiyorsanız mutlaka bir adet matara, matara tutucusu sahibi olmalısınız. Bu konuda ucuza kaçmamak da oldukça önemli. Çünkü malzeme kalitesi düşük olan ürünlerin güneş veya soğuk gibi çevresel faktörler karşısında çok dayanıklı olamadığını görmekteyiz. Bilio.com üzerinden mağazaları bu kategoride incelediğinizde hangi ürünün çok tercih edildiğini ve beğenilip beğenilmediğini anlayabilecek ve bu doğrultuda sipariş verebileceksiniz. Her şey bu kadar basitken sağlığınızı riske atmamanız gerekiyor. Çocuklarınızı da bu konuda bilinçli yetiştirebilmek oldukça önemli.
Winx, Laken, Andoutdoor, Boomug gibi markaların ürünlerini Bilio listesindeki mağazalarda bulabilirsiniz. Anında bu mağazalara ulaşım sağlayarak mağaza üzerinden siparişinizi verebilirsiniz. Çocuklarınız için renk renk, çeşit çeşit matara, matara tutucusu sahibi olabilirsiniz. Kızlar için pembe, erkekler için mavi gibi. Tamamen sizin hayal ürününüze kalmış, firmalar binlerce modeli sizler için üretmiş ve beğeninize sunmuş durumda.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Malzeme

Renk

Şehir seçimi

 
Yaygan Minnie 72966 Çelik Matara Yorum yaz

- 400 ml - Pipetli çelik matara - Sağlığa zararlı madde içermez.

  • Karşılaştır
Kraftex Çelik Matara 500 Ml Askılı Pipetli Yorum yaz

Pipetli500 ml kapasiteliAskılıPaslanmaz çelikSağlığa zararlı madde içermez

  • Karşılaştır
Quechua Matara 1 L Yorum yaz

DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNİZ sırasında su içmeniz için tasarlandı.

  • Karşılaştır
Yaygan Ever After High 22918 Çelik Matara Yorum yaz

- 400 ml - Pipetli çelik matara - Sağlığa zararlı madde içermez.

  • Karşılaştır
Kraftex Çelik Matara 500 Ml Askılı Renkli Yorum yaz

Pipetli500 ml kapasiteliAskılıPaslanmaz çelikSağlığa zararlı madde içermez

  • Karşılaştır
Hakan Çanta Hello Kitty Termos Matara Yorum yaz

- Sert plastik matara - Sağlığa zararlı herhangi bir madde iccedil;ermez - İsim yazılabilen boyun askısı - Kapağı bardak olarak kullanılabilir

  • Karşılaştır