Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Masaüstü CD Çalar

Masaüstü CD Çalar
İnsanlar istedikleri zaman müzik dinlemek isterler. Bunun içinde mümkün olduğunca kaliteli ürünlerden almak
isterler. Ses sistemlerinin en iyisi olmasını istediklerinden de marka ürünleri tercih etmektedirler. Bilinen markaların her zaman daha iyi olduğu genel olarak bilinmekte ve söylenmektedir. Masaüstü CD çalar dendiğinde akla gelen markalar Pioneer, Yamaha, Teac, Cambridge en çok tutulanlar arasında yer almaktadır.
Pioneer en çok tutulan ve bilinen markadır. Ürüne USB girişi bulunmakta ve istediğiniz şarkıları kendiniz yükleyip dinleyebilmektesiniz. Ses sistemi özel olarak ayarlandığından kirlilik söz konusu olmamaktadır. Ses kalitesi en üst seviyededir. Ortamda bulunanların müzik keyfini sonuna kadar çıkarmalarını sağlamaktadır. Şarj edilebilme özelliği bulunmaktadır. Yamaha, USB bağlantısı bulunmaktadır. Özel yükleme yapılabilmesi için giriş çıkış yeri vardır. Disk tepsisi bulunmaktadır. Kesintisiz müzik keyfini çok rahat çıkarabileceğiniz bir ürün tasarlamış ve üretmiştir. Cambridge, uzaktan kumanda ile kullanılabilmektedir. Ses dönüştürücüsü, kablo giriş çıkışları, ses kalitesinin yüksekliği gibi özellikleri bulunmaktadır. Teac, insanların tüm araştırmalarını yaparak aldıkları ürünler arasında yer almaktadır.
Fiyatlarına bakıldığında en düşükten yükseğe kadar değişmektedir. Sizin istediğiniz nasıl bir ürünse ona göre tercihi siz yapmalısınız. Hepsinin daha birçok farklı özellikleri bulunmaktadır. Siz ne istediğinize karar verdikten sonra fiyat incelemesi yapmalısınız ve daha sonra istediğiniz ürünü almakta gecikmemelisiniz. Müzik nasıl dinlenir diye size sorulduğunda ürünü herkese rahatlıkla gösterebilirsiniz.

Pioneer PD-50

Yorum yaz

PIONEER PD-50-K Süper Audio Cd ÇalarEn iyi ses için daha da fazla geliştirildi.   Super Audio CD Çalar, SACD, CD, CD-R, CD-RW/DVD-R/DVD-RW/MP3/DSD/WMA/AAC/MPEG- 4 Oynatma, iPod/iPhone/iPad Desteği, Hi-bit32 Ses Sinyali, Saf Ses Dinleme Modu, Optik/Koaksiyel Çıkış, Analog Çıkış, ...

  • Karşılaştır
Pioneer PD-30

Yorum yaz

PIONEER PD-30-K SUPER AUDIO CD CALAR

  • Karşılaştır
Denon DCD-1510AE

Yorum yaz

DENON DCD-1510 SACD / CD / CD-R / CD-RW / MP3 / WMA 32Bit/192kHz D/A Premıum Sılver

  • Karşılaştır
Yamaha CD-S700

Yorum yaz

YAMAHA CD-S 700 CD Player Black

  • Karşılaştır
Yamaha CD-S300

Yorum yaz

Marka: YamahaModel: CD-S300Ürün özellikleri:Audio formats supported: MP3, WMAFrekans tepkisi: 2 - 20000 HzSignal-to-Noise hızı: 105 dBTHD, toplam uyumlu distorsiyon: 0.003 %CD-R pleybekDesteklenen ortam türleri: CD, CD-R/RWCD-RW pleybekUyumluluk: iPodSürücü türü: HiFiUzaktan kumandaUSB ...

  • Karşılaştır
Denon AVR-X4100W

Yorum yaz

Denon AVR-X4100W 7.2 Kanal Wi-Fi 4K ULTRA HD & 3D PASS THROUGH + AirPlay AV Receiver (Siyah)

  • Karşılaştır