Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Masa Tenisi Raketi

Masa tenisi oynamak için gerekli olan tüm araç ve gereçleri ve özellikle masa tenisi raketlerini bu kategori altında bulabilirsiniz. Masa tenisi indoor yapılan bir spor dalıdır. Bu oyunu oynamak için iki kişi yeterli olduğu için çokça tercih edilen bir spor dalıdır. Bu sporu yapanlar için üretilmiş onlarca değişik marka, değişik özelliklere sahip masa tenisi raketlerini en uygun hangi mağazada bulabilmenin en iyi yolu www.bilio.com sitesidir.
Masa tenisi araç ve gereçlerinde marka olmuş olan Butterfly, Dunlop, Voit masa tenisi raketlerinin tüm modellerini www.bilio.com web sitemiz aracılığı ile inceleyebilir ve en uygun mağazayı görebilirsiniz. Bu sporu amatör bir şekilde yapanlar için masa tenisi raketlerini inceleyebileceğiniz gibi profesyonel sporculara yönelik masa tenisi raketlerini de görebilirsiniz. Hücum oyunu seven masa tenisi sporcuları için de, savunmayı seven masa tenisi sporcularına da hitap eden ürünleri listeleyebilirsiniz. Her sertlikte süngere sahip masa tenisi raketlerini görebildiğiniz sitemiz size raket seçiminde yardımcı olacaktır.
Çeşitli sap şekillerine göre üretilen tahtalar yavaştan hızlıya göre; DEF , DEF+ , ALL- , ALL , ALL+ , OFF- , OFF , OFF+ özelliklerine sahiptir. ST özellikli düz sap masa tenisi raketleri, normal oyunu tercih eden sporcular içindir. FL konkav sap masa tenisi raketleri en çok tercih edilen bir rakettir. AN anatomik sap raketler ise orta kısmı şişkin sapı olan masa tenisi raketleridir. Her lastik farklı sünger kalınlıklarında üretilir (1.9mm-2.1mm gibi). Sünger kalınlığı arttıkça topun süngerle olan teması dolayısıyla karşı tarafa gidiş hızı da artar. Sertlik oranı yumuşak olan lastiklerin his özelliği ve kontrolü daha iyidir. Sert süngerli lastiklerde ise hız ön plandadır. Yine tahtalar yavaştan hızlıya doğru temel alındığı zaman yumuşak ağaç yapısından sert ağaç yapısına doğru bir eğilim gösterirler. Tahtanın hız özelliği arttıkça kontrol özelliği azalmış olacaktır önemli olan bu dengeyi kurabilmektir. Www.bilio.com sitemizde tüm bu özelliklere sahip raketleri listeleyerek en uygun fiyaf ve kalitedeki ürünü seçerek satışı yapılan mağaza ziyaret edilebilir.

14
BUTTERFLY Timo Boll Gold 81610

4,00 / 5 Yorum yaz

Butterfly Timo Boll Gold Masa Tenisi Raketi MT04

Yasaka Expert Masa Tenis Raketi

Yorum yaz

Hafif a ğ ı rl ı kl ımüsabaka raket tasar ı m ıözellikle genç ya ş taki profesyonel oyuncular ı n tercihidir. Turnuvalar için özel geli ş tirilmi ştahta taban ı , patentli EXPERT kauçuk ile kombine edilmi şolup beklenmedik spin’ler yaratabilme özelli ğ ine sahiptir. ...

Dunlop S-063

Yorum yaz

Dünyaca ünlü Dunlop markasının masa tenisi sporu ürünleri, Türkiye'de spor ürünleri konusunda uzman Finspor güvencesiyle satılmaktadır.   Masa Tenıs Setı Dunlop 86003M S-063 (2 Raket + 3 Top + 1 Ağ - File)

Diğer Markalar Masa Tenisi Masası 201A

Yorum yaz

Masa Tenisi Masası Kullanım Alanı: İç mekan ( indoor ) kullanımına uygundur.Yan Profil Kalınlığı: 16 mm MDF.Profil Özellikleri: 15 mm x 30 mm kalınlığındadır.Ayak Profili: 30mm x 30 mmOyun Yüzeyi Rengi: Yeşil– KlasikKurulu Ebatları: 274 cm x 152,5 cm x 76 cm (Nizami Ölçülerde)