Homend

Marka Homend

Filtreleme

Fiyat

Homend

Kaldır

Demlik Malzemesi

Demlik Kapasitesi

Su Isıtıcı Kapasitesi

Güç (Watt)

Şehir seçimi

Çay Makinesi, Semaver

Çay ülkemiz insanları tarafından en çok tüketilen içecektir. Yaz kış demeden içilen çay insanımız tarafından çok sevilmektedir. Gelen misafire ikram edilir; dışarıda bir mekâna gidilince hep ilk tercih olur. Çay ülkemizin içecek kültüründe çok önemli bir yer tutmaktadır.
Çay kültürümüzde bu kadar büyük yer tutarken çay makineleri de haliyle çok rağbet görüyor. Çay koymanın gelenekselliğine modernlik katan çay makineleri sayesinde çay koyma işleminin süresinde kısalma yaşanıyor; bu da çay makinelerinin tercih edilmesine neden oluyor. Çok farklı özelliklere sahip çay makineleri sayesinde çay koymak işlemi kısaldığı gibi kolaylaşıyor da; üstelik bu süreçte çay lezzetinden hiçbir şey kaybetmiyor. Çay makinelerinin gördüğü rağbet nedeniyle küçük ev aleti üreten markaların tamamı çay makinesi de üretmeye başladı; böylelikle piyasada yüzlerce farklı modelde çay makinesi oldu. Üret, Remta, Arzum, Arçelik, Bluehouse, Aksel, Alevli, Altus, Beko, Bosch, Cucinox, Cvs, Damla, Fakir, Goldmaster, Hilalcioğlu, Homend, King, Korkmaz, Kütahya Porselen, Luxell gibi onlarca marka çaykoliklerin beğenisine sunuluyor. Ancak çaya önem veren insanlar için bu makineler içinden seçim yapmak zorlaştı. Hangisinin kendi çay tercihlerine hitap edeceğine karar vermekte zorlandıkları gibi aynı zamanda fiyat konusunda da kafa karışıklığı yaşıyorlar.
Onlarca farklı markanın yüzlerce farklı modeldeki çay makinelerini detaylı özellikleri ve satıldıkları farklı mağazaların fiyatları ile bünyesinde barındıran www.bilio.com sitesi sayesinde bu karışıklık son buluyor. Çay severlerin tek yapması gereken siteye girip ürünler arasında özellik ve fiyat bakımında kıyaslama yaparak en ucuz çay makineleri arasında tercih yapmaktır.