Dükkan turuncukasa.com
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 0.5

turuncukasa.com güvenilir mi? turuncukasa.com mağazasından alışveriş yapan kullanıcı yorumlarını bu sayfada bulabilirsiniz.

yorumlar
91% tavsiye almıştır
Oylar
7 gün
30 gün
Tüm
0
0
53
0
0
2
0
0
3
bilgi
Mağaza ismi
turuncukasa.com
Telefon
0850 455 33 66
İnternet sitesi
Bilio Üyelik Tarihi 10.07.2013

rozetler
Güvenilir Mağaza yorumları
de sipariş www.turuncukasa.com
de teslimat www.turuncukasa.com
?% verimlilik
Sipariş Gönderim
? iş günü
Ortalama teslimat süresi
Popüler ürünler
Bioxcin Forte Şampuan 3 Al 2 Öde
Bioxcin Fort Şampuan 3 Al 2 + Ouml;de + bull; Bioxcin Fort Şampuanı ıslak sa + ccedil;a hafif + ccedil;e masaj yaparak uygulayın. + bull; Daha fazla etki g + ouml;stermesi i + ccedil;in şampuanı sa + ccedil;ınızda bir iki dk. bekletmenizi, ardından iyice durulamanızı tavsiye ederiz. + bull; G + uuml;nl + uuml;k kullanıma uygundur. + bull; Yoğun sa + ccedil; d + ouml;k + uuml;lmesine karşı g + ouml;sterdiği olumlu sonu + ccedil;lar nedeniyle s + uuml;rekli kullanımı tavsiye edilir. + bull; Daha etkili bir sonu + ccedil; i + ccedil;in Bioxcin Forte Sprey ile birlikte kullanılmalıdır.
Beurer FT 90
Beurer FT 90 12800 TL
Temassız temometre ile vücut sıcaklığının ve nesne sıcaklığının temassız, hijyenik ve güvenli bir ölçüm yapılmasını sağlar.
Lansinoh Lanolin Göğüs Ucu Kremi 40 gr
LANSINOH Lanolin Krem 40mlÜrünün özellikleri: Bir çok anne lanoline karşı alerji konusunda tedirginlik yaşar. Lansinoh marka lanolin annelerin bu endişesi düşünülerek üretilmiştir. Özellikle emziren anneler için geliştirilen Lansinoh dünyadaki en saf ve güvenli lanolindir. Lansinoh , ağrılı meme ucunun en yaygın sebebi olan emzirme pozisyonu ve kavrama tekniklerinin yanı sıra ağrıyan ve çatlamış meme uçlarının tedavisine yardımcı olmak için özel olarak geliştirilmiş dünyanın en saf lanolinidir. Lansinoh Lanolin nasıl etki eder? Lansinoh Lanolin nemle yara tedavisi prensibi ile etki eder. Yapılan çalışmalara göre nemle yara tedavisi ağrılı ve çatlamış meme ucunda rahatlama sağlayarak yara oluşmasını engelleyip iyileşmeyi hızlandırır. Nemle yara tedavisinin bir diğer faydası da ağrıyı hızla rahatlatıp, bu rahatsızlığı yaşayan anneye acil destek sağlamasıdır. Lansinoh son derece az koku ve tada sahiptir. Bebekler genelde kokuya aşırı tepki verir ve emmeyi anne göğsündeki koku veya tat yüzünden bırakabilir. Lansinoh son derece az koku ve tada sahip olduğu için bebek sadece annesinin kokusunu alabilir. Patentli üretim prosesi sayesinde tüm alerjik bileşen ve katkı maddelerinden arıtıldığı için, yüne ve diğer lanolinlere alerjisi olan kişiler için de güvenlidir. Saf & güvenli - emzirmeden önce silinmesine gerek yoktur. Kullanımı kolay - mükemmel nemli ortam sağlar. Hypoallergenic - Hipoalerjik- hiçbir koruyucu madde içermez Kullanım Kılavuzu:Temiz ellerinizle bir parça Lansinoh kremi parmaklarınızın arasında yumuşatın ve her emzirmeden sonra veya gerektikçe tüm göğüs ucu çevresine uygulayın. Lansinoh Lanolinin emzirmeden önce silinmesine gerek yoktur. Rahatlığınız için veya hassas göğüs ucunu korumak için Lansinoh'u banyo öncesi de uygulayabilirsiniz. Lansinoh ağrılı göğüs ucuna engel olan diğer yöntemler ile birlikte kullanılmalıdır. Bununla ilgili diğer faydalı makaleleri de okuyabilirsiniz. Eğer ağrınız Lansinoh’u uyguladıktan sonraki 24 saat içinde hafiflemezse ve probleminiz devam ederse bir sağlık profesyoneline danışmanız gerekir. Lansinoh Lanolin, mantar veya bakteriyel enfeksiyon sebebi ile ağrıyan meme ucunun tedavisinde tek başına yeterli değildir. %100 saf Lansinoh lanolin çatlamış diğer cilt problemleri için de kullanılabilir. Bozulmamış cilt yapısı enfeksiyona karşı en iyi bariyeridir, lansinoh krem çatlamadan oluşan kuruluğu önleyerek, sağlıklı bir cilt sağlar, ayrıca bazı ikincil enfeksiyon riskini de önler. ]]>
Milupa Aptamil 3 Devam Sütü (Bebek Maması) 900 gr
Marka: MilupaModel: Aptamil 3 Devam Sütü 900grÜrün Açıklaması9. aydan itibaren kullanılan devam sütüdür. Anne sütüne takviye olarak veya ek besinler ile karma beslenmede kullanılır.Aptamil 3, IMMUNOFORTIS ve nükleotid ilaveli devam sütüdür. Tadı anne sütüne yakındır.Aptamil 3'ten bebeğinize hergün en az 300-500 ml vermelisiniz. Aptamil 3'ün 350 ve 900 gr olmak üzere 2 ürün boyu bulunmaktadır.Immunofortis BilgisiAptamil 3, IMMUNOFORTIS ilavesiyle bebeğinizin bağışıklık sistemini doğal olarak destekler. Özel patentli prebiyotik lif karışımı olan IMMUNOFORTIS anne sütündeki prebiyotik lif karışımı esas alınarak hazırlanmıştır. Sadece Aptamil'de bulunan IMMUNOFORTIS, bilimsel olarak klinik araştırmalardan geçmiş ve onaylanmıştır. Ayrıca; içerdiği bu lifler sayesinde sindirimi kolaydır, yumuşak ve doğal bir dışkılama sağlar.

mağazası hakkında detaylı bilgiler TURUNCUKASA.COM

Ayrıntılar
Firma Adı turuncukasa.com
Adres Üçgen Mh. Şarampol Cd. No:146 Muratpaşa / ANTALYA, 07050 Antalya
Telefon 0850 455 33 66
E-posta adresi in... Göster
Web Sitesi
Vergi numarası 6320388428
Ek Bilgi
Üye olmadan alışveriş yapabilme
Ürün arama fonksiyonu
Kargo ücreti
Ödeme metodları
Havale/EFT
Nakit
Kredi kartı
Taksitli alışveriş
Leasing
mağaza yerleri
bize ulaşın en yakın yer
Bulunduğunuz konum:
Tüm: 1 Yerde Teklif detaylarını incelemek için bu ikona tıklayın: İmleç