EKONOMİK UÇMAYI BİLİO’LAR!

İhtiyaçlarınıza özel en uygun fiyatlı uçak bileti bulma aracımız sayesinde THY, Pegasus, Onur Air, Atlas Jet ve daha onlarca Yurt İçi ve Yurt Dışı havayolu firması üzerinden size özel sunulmuş uçak bileti fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Havayolu firmaları tarafından düzenlenen kampanyalarla First Class, Business Class ve Economy Class biletleri en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bunların yanı sıra Pegasus tarafından sunulan üç farklı paketle de seyahatinizi kişiselleştirebilirsiniz. Eko paket sayesinde Yurt içi 15 kg, Yurt dışı 20 kg bagaj hakkına, uygun fiyatlı biletlere ve Pegasus Plus Kart sayesinde topladığınız puanlarla daha sonraki uçuşlarınızda indirim hakkına sahip olmaktasınız.

Avantaj paket dahilinde Yurt içi 20 kg, Yurt dışı 25 kg bagaj hakkı, ücretsiz koltuk seçimi, sandviç ve içecek ikramı, Pegasus Plus uçuş puanlarına sahip olmaktasınız. Ekstra paket içerisinde ise 25 kg Yurt içi, 30 kg Yurt dışı bagaj hakkı, sıcak yemek servisi, ücretsiz koltuk seçimi, uçuş puan, ücretsiz değişiklik ve iade talebi, uygun fiyatlı uçak bileti imkânlarına sahip olmaktasınız. Seçtiğiniz pakete ekstra özellikler eklemek de sizin elinizde!

Ekonomik fiyatları ile öne çıkan Onur Air sayesinde anlık sıcak fırsatlar dâhilinde en ekonomik bilet fiyatlarına ulaşmanız artık mümkün! Onur Air el bagaj hakkı ise 8 kg olarak belirlenmiştir. Bilet sınıfınıza göre de koltuk seçimi, yüksek bagaj hakkı gibi özelliklerden yararlanabilirsiniz.

Türk Hava Yolları tarafından sunulan paketlerde Economy Class, Comfort Class ve Business Class tarifeleri yer almaktadır. En zengin yemek menülerine sahip firmalardan biri olan THY aynı zamanda kişinin özel istekleri doğrultusunda dini gereksinimlerine uygun, kalori açısından düşük ve özel yemek menülerine de sahiptir. Paket seçeneklerine göre özel yolcu salonları, 30 kg’a kadar bagaj hakkı, uçuş esnasında okuyabileceğiniz yerli ve yabancı dergiler, yatış için uygun pozisyona girebilen koltuklar ve zengin içerikli multimedya sistemlerini de kullanma imkânı sunulmaktadır.

Yurt içi ve Yurt dışı seyahat planlarınızı isteklerinize özel hale getirip, en uygun uçak bileti fiyatlarına ulaşmak için Bilio hep yanınızda...