Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Şehir seçimi

Seçili filtreler:

Seçili filtreleri kaldır
Marka:
Kraft ×

Kraft Lazımlık

Lazımlık


Bebeklerin tuvalet alışkanlıklarını kazanmasında önemli bir yere sahip olan lazımlıkların farklı tür ve modelleri
bulunmakta ve bireyler bu farklı tür ve modeller arasından istedikleri ve ihtiyaçları olan lazımlıkları seçebilmektedir.

Lazımlık alınırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur bu lazımlıkların bebeklerin kullanacağı düşünüldüğünde bebeklerin gelişimlerine olumsuz etki etmeyecek özellikte olması ve yapılışında sağlıklarına zarar vermeyecek malzemelerin kullanılmasıdır.

Gerçek anlamda özellikle sağlıklarına olumsuz etki etmeyecek malzemelerden yapılması lazımlıkları bebeklerin güven içerisinde kullanmasına yardımcı olmaktadır. Aksi durumda bebeklerin kullandıkları lazımlıklar onların sağlıklarını bozacak ve gelişimini olumsuz etkileyebilecektir.

Lazımlık modelleri teknolojinin gelişimine göre farklılık göstermiş dolu montajlı lazımlık ve müzikli lazımlık modelleri başta çok farklı lazımlık modelleri ortaya çıkmıştır. Lazımlıklar şekil olarak da farklılaşmış ve bebeklerin tuvalet alışkanlıklarını kazanabilmesi açısından onların ilgisini çekebilecek lazımlık modelleri üretilmiştir.

Alınan ve alınması düşünülen lazımlık ürünlerinde dikkat edilmesi gereken önemli unsurlardan bir olan bu lazımlıkların kaliteli ve sağlam olmasıdır. Kaliteli ve sağlam malzemeden yapılan lazımlıklar bebekler tarafından uzun süre kullanılabilmekte ve bunun yanında bebeklerin tuvaletlerini yaparken kötü kokuların etrafı kaplamasının önüne geçmektedir.

Kaliteli ve sağlam malzemeden yapılmayan lazımlık ürünleri ebeveynlerin bir lazımlıktan bekledikleri verimi alamamalarını sağlamakta ve daha da önemlisi bebeğin tuvaletini yaparken lazımlık sonucunda yaşayabileceği olumsuz bir durumda sonra bebeğin tuvalet alışkanlığını kazanması sanıldığından daha zor ve sıkıntılı olabilmektedir.

Kraft Müzikli Oturak

4,25 / 5 2 kullanıcı oyu 2 yorum

Marka: KraftModel: Müzikli OturakÜrün özellikleri:Bebeğinizin tuvalet eğitiminde onu lazımlığa oturtmaya sevk edicek müzik desteği ve özel tasarımı işinizi kolaylaştıracak.ÖzelliklerKaymayı önleyici frenleri bulunurMüziklidirMüzikli oturak destek almadan tek başına oturabilen, 18 ...

KRAFT Lazımlık

Yorum yaz

Kraft MF-01 Müzikli Lazımlık Oturağın altında bulunan sabitleyiciler kaymayı önler Sifon çekildiğinde müzik çalar Müzikli oturak destek almadan tek başına oturabilen, 18 aylıktan büyük ve ağırlığı maksimum 18,00 kg olan çocukların kullanımına uygundur Maksimum 18,00 kg taşıma kapasitesi ...

;