Lavabo

Evlerimizin en önemli bölümlerinden biri banyolarımız, banyolarımızın en önemli parçası ise lavabolardır. Kolay temizlenebilen, kir tutmayan kaliteli seramikten yapılmış lavabolar inci gibi parladığında kadınların içi hep rahattır. Ellerimizi yüzümüzü yıkamakta kullandığımız bu temizlik elemanlarının hijyenik olması çok önemlidir. Kaygan yüzeyi ile bakteri barındırmaması çocuklarımızın ve bizlerin sağlığı için gereklidir.
Görünümleri ile de dekoratif olmaları etkileyicidir. Lavabolar çanak lavabo, duvara monte lavabo, ayaklı lavabo, etajerli lavabo, kompakt lavabo, yarım tezgah lavabo, tezgah üstü lavabo, tezgah altı lavabo, eviye ve bedensel engelli lavabosu şeklinde sınıflandırılır. Ayaklı lavabolar, yarım ayaklı, kolon ayaklı, kompakt kolon ayaklı olmak üzere seçeneklere
sahiptir. Aileler için özel lavabolar ise çok güzel tasarımlardır. Çocuklarınızın boyuna uygun sizin boyunuza uygun lavabolar birbirleri ile çok güzel kombinler oluşturacak şekilde üretilmiş yaratıcılık harikasıdır. Işık oyunlu cam lavabolar ise gerçekten büyülüyor. İnsanın içinden bu lavabolardan alıp banyosunda yeni bir tarz oluşturma isteği kabarıyor.
Her banyoya uygun ölçülerde olan bu lavabolar için ilk önce hangi özelliklere sahip olması gerektiğine karar vermelisiniz. Banyonuzun dekorasyonunu tamamlayacak şekilde bir tarz belirlemeli ona uygun modellerden seçim yapmalısınız. İlave olarak deterjanları ve temizlik araçlarını koyacak bir dolaba ihtiyacınız varsa etajerli olanları tercih etmelisiniz. Küçük alanlarda yer kazanmak istiyorsanız atıl olan köşeleri değerlendirmek için kompakt kolon ayaklı köşe lavaboları düşünebilirsiniz. Hem yer kazanır hem güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Eğer lavabo kenarlarına biblolar, mumlar koymayı seviyorsanız tezgahlı modeller tam size göredir. Görüyorsunuz ki dekorasyonda sınır yok. Biz bilio.com olarak en klasik tasarımlardan, en modernlerine kadar tüm lavabo çeşitlerini başta Tekzen, Koçtaş, Kliksa olmak üzere tüm mağaza ve sitelerde araştırdık. Hemen elinize bir metre alıp lavabo yerinizi ölçün ve bilio.com a girin, en kaliteli en ucuz lavaboya sahip olun.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Kullanım Tipi

Şehir seçimi