Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Şehir seçimi

Seçili filtreler:

Seçili filtreleri kaldır
Marka:
Goldmaster ×

Goldmaster Laptop, Tablet Standı

Bilgisayar
Verilen komutları yerine getiren elektronik cihazlara bilgisayar denilmektedir. Bilgisayar dilimize İngilizce
computer kelimesinden geçmiştir. Teknolojinin gelişmesi ile bilgisayar günümüzde her alana girmiş bulunmaktadır. Bilgisayarın bu denli her alana girmiş bulunması ve her alanda kullanılması ile günümüzde hemen hemen her yerde bilgisayarlar bulunmaktadır. Bilgisayarlar günümüzde ev, iş yerleri ve daha akla gelecek her yerde kullanılabilmektedir.
Bilgisayar ilk üretildiği zaman çok büyük boyutlarda üretilmiştir zamanla boyutları küçülmüştür. Başlarda bir oda boyunda olan bilgisayar zamanla masa üstü bilgisayar, laptop ve günümüzde cebe girecek kadar küçültülmüş durumdadır. Bilgisayarın yaptığı işlemlere bakılacak olursa; web sitelerinde dolaşma, alışveriş yapmak, oyun oynamak, haberleri okumak, araştırma yapmak, müzik dinlemek ve daha saymakla bitmeyecek birçok alanda kullanılmaktadır.
İlk üretilen bilgisayarların ve günümüzdeki bilgisayarın çalışma yapısına bakıldığı zaman dört ana başlıkta incelenmektedir. Bunlar; bilginin girişi, bilginin saklanması, bilginin işlenmesi ve son olarak bilginin çıkışıdır. Bilgisayar yukarıda da denildiği gibi hemen hemen her yerde bulunmaktadır. Yeni bilgisayar alacaklar bilgisayarları her yerde kolaylık bulabilirler mesele elektronik eşya satan alışveriş merkezler, bilgisayarcılar ve internet üzerinden bulunabilir. İnternet üzerinde bulunan bilgisayar satım sitelerinden birine örnek verilecek olursa; www.bilio.com adresi ve bunun gibi daha birçok teknolojik adresinden bilgisayar alınabilmektedir.

Goldmaster LS-9130

Yorum yaz

Marka: GoldmasterModel: LS-9130Ürün özellikleri:ErgonomikKompakt TasarımKatlanabilirHafif. Taşınabilir

  • Karşılaştır
Goldmaster LS-3650I

Yorum yaz

Marka: GoldmasterModel: LS-3650IÜrün özellikleri:ErgonomikKompakt TasarımKatlanabilirHafif, Taşınabilir

  • Karşılaştır
Goldmaster LS-9129

Yorum yaz

Marka: GoldmasterModel: LS-9129Ürün özellikleri:Tür: Notebook standıErgonomikKompakt TasarımKatlanabilirHafif, Taşınabilir

  • Karşılaştır
Goldmaster LS-1317

Yorum yaz

Marka: GoldmasterModel: LS-1317Ürün özellikleri:Notebook ÇıkartmasıErgonomikKompakt TasarımKatlanabilirHafif, Taşınabilir

  • Karşılaştır
Goldmaster LS-1319

Yorum yaz

Marka: GoldmasterModel: LS-1319Ürün özellikleri:ErgonomikKompakt TasarımKatlanabilirHafif.Taşınabilir

  • Karşılaştır