Laptop Çantası

Bilgisayar
Verilen komutları yerine getiren elektronik cihazlara bilgisayar denilmektedir. Bilgisayar dilimize İngilizce computer kelimesinden geçmiştir. Teknolojinin gelişmesi ile bilgisayar günümüzde her alana girmiş bulunmaktadır. Bilgisayarın bu denli her alana girmiş bulunması ve her alanda kullanılması ile günümüzde hemen hemen her yerde bilgisayarlar bulunmaktadır. Bilgisayarlar günümüzde ev, iş yerleri ve daha akla gelecek her yerde kullanılabilmektedir.
Bilgisayar ilk üretildiği zaman çok büyük boyutlarda üretilmiştir zamanla boyutları küçülmüştür. Başlarda bir oda boyunda olan bilgisayar zamanla masa üstü bilgisayar, laptop ve günümüzde cebe girecek kadar küçültülmüş durumdadır. Bilgisayarın yaptığı işlemlere bakılacak olursa; web sitelerinde dolaşma, alışveriş yapmak, oyun oynamak, haberleri okumak, araştırma yapmak, müzik dinlemek ve daha saymakla bitmeyecek birçok alanda kullanılmaktadır.
İlk üretilen bilgisayarların ve günümüzdeki bilgisayarın çalışma yapısına bakıldığı zaman dört ana başlıkta incelenmektedir. Bunlar; bilginin girişi, bilginin saklanması, bilginin işlenmesi ve son olarak bilginin çıkışıdır. Bilgisayar yukarıda da denildiği gibi hemen hemen her yerde bulunmaktadır. Yeni bilgisayar alacaklar bilgisayarları her yerde kolaylık bulabilirler mesele elektronik eşya satan alışveriş merkezler, bilgisayarcılar ve internet üzerinden bulunabilir. İnternet üzerinde bulunan bilgisayar satım sitelerinden birine örnek verilecek olursa; www.bilio.com adresi ve bunun gibi daha birçok teknolojik adresinden bilgisayar alınabilmektedir.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Ürün Çeşidi

Ürün Boyutu

Malzeme

Renk

Şehir seçimi

 
Addison 300100 Yorum yaz

ADDISON ADDISON 300100 15.4 inç Notebook Çantası

  • Karşılaştır
Turkuaz L0018 15.6" Notebook-Evrak Çantası Yorum yaz

Renk KAHVERENGİBoyut Aralığı 15.6"Kullanım Yeri Notebook

  • Karşılaştır
Logitech Traveller Retro+m185 Yorum yaz

LOGITECH MT RETRO KLASIK + M185 MOUSE 14-16 KUMAŞ SIYAH NOTEBOOK ÇANTASı LOGITECH MOUSE HEDIYE

  • Karşılaştır
Dell Professional Business Carry Case 16 Yorum yaz

DELL Professional Business Case 16" - 460-11740. Ürün rengi: Siyah. Maximum screen size compatibility: 406.4 mm (16 "), Boyutlar (GxDxY): 410 x 120 x 400 mm, Ağırlık: 1 kg

  • Karşılaştır
Targus CN31 4,50 / 5 1 kullanıcı oyu 1 yorum

Ürün ÖzellikleriMarka: TargusModel: CN31Boyut (inch): 15.4Kullanılan Malzeme: KumaşTürü: El Çantasi

  • Karşılaştır
Media Tech 15.4"Notebook Koruma Kılıfı Yorum yaz

RenkSiyah + TuruncuBoyut Aralığı15.4"Kullanım Yeriultrabook

  • Karşılaştır
Targus Tss57401 15.6" Siyah-Pembe Ultrabook Çantas Yorum yaz

RenkSİYAH + PEMBEBoyut Aralığı15.6"Kullanım Yeriultrabook

  • Karşılaştır
Turkuaz L3001 17" Beyaz-A.Kahve Notebook Çantası Yorum yaz

Renk Beyaz + KahverengiBoyut Aralığı 17"Kullanım Yeri evrak

  • Karşılaştır
HP QB681AA Avantajlı Value 16 Yorum yaz

Rahatlığınız için mükemmel bir şekilde tasarlanmış olan HP Avantajlı 40,9 cm (16,1 inç) Üstten Açılan çantada süngerli bir dizüstü bilgisayar bölmesi, sayısız saklama cebi ve ayarlanabilir bir omuz askısı vardır. Hareket halindeyken HP dizüstü bilgisayarınızı koruyun! Pratik ve ...

  • Karşılaştır
Addison 300792 10 Yorum yaz

Uyumlu Boyut Aralığı (inch) 10"Malzeme KumaşRenk MorMenşei P. R. C. Garanti 24 AY

  • Karşılaştır