Kül Tablası

Kül Tablası


Birçok evin vazgeçilmez aksesuarları olan ve dekoratif olarak da özellik eklenen kül tablası oldukça işe yarayan bir parçadır. Birçok özellikte olan bu tablalar geçmişten günümüze modernleşmiş bir şekilde gelmiştir. Özellik olarak sigaranın külünü muhafaza eden bu tablalar evin kurtarıcısı olarak da düşünülebilir. Hediyelik eşya kategorisinde de en çok tercih edilen bu tablalar fiyatları bakımından da oldukça cüzidir.

Birçok markanın da ürünlerinin arasında yer alan bu tablaların birçok ayrıntısı vardır. Gerek çizgi film karakterlerinin yer aldığı gerek taraftarların simgesini taşıyan özellikleri yönünden de kişileri cezbetmektedir. İşyerlerinde oturma seviyesinde tutulan özellikte olan tablaları kullanmak daha rahat olduğu gibi işyerlerinde koku açısından rahatsızlık vermemesi açısından da tercih edilmektedir.

Ev ve işyerleri dışında otomobillerin belli köşelerine de monte edilebilen ve kullanım bakımında da avantajlı olan bu tablalar kullanılacağı yere göre farklılıklar göstermektedir. Eski tarz evlerde kullanılan kül tablası ve günümüzde daha modern halini almıştır. Arabanızın küllük bölümlerine hangi renk ve tarzda isterseniz bu tablaları rahatlıkla bulabilirsiniz. Bilindiği gibi sigara kullananlar için ayrı bir zevk vermektedir. Fakat kokusunu da yine bu tablalardan aracınızın içine yayılmadan kapalı bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Klozet, çöp kovası, kutu kola ve olağan dışı modelleriyle her ilgi çekici kül tablası bulmanız da mümkündür. Eğer ki sıradan olmayı tercih etmiyorsanız ve kendinize özel kül tablaları olsun istiyorsanız size sunulan ayrıcalıkları değerlendirebilirsiniz.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi