Filtreleme

Sadece fiyat teklifi olan ürünler

Fiyat

Marka

Kaldır

Şehir seçimi

Moda - Mağazalar

Seçili filtreler:

Seçili filtreleri kaldır
Marka:
Nike ×

Nike Krampon

Dünyanın en popüler spor dallarından birisi olan futbolu hemen her ülkede her yaştan insan ilgiyle takip etmektedir. Ulusal ve yerel lig karşılaşmalarına ek olarak, uluslararası futbol turnuvaları ile Avrupa ve diğer kıtalarda kulüpler bazında düzenlenen turnuvalarla da bu ilgi ve popülerlik her geçen gün artmaktadır.

Futbolu izleyici seviyesinde takip edenlerin yanı sıra spor olarak da icra eden amatör ve profesyonel futbolseverler de bulunmaktadır. Futbol oyununun en temel gereksinimlerinden birisi de hiç kuşkusuz krampondur. Kaliteli bir kramponla saha içerisinde daha rahat hareket etmek ve daha iyi vuruşlar yapabilmek mümkündür. Kullanıcısının ayağının rahat olmasını sağlamak, yaralanmalara karşı korumak, darbelere ve aşınmaya karşı dayanıklı olmak bir kramponun en temel özelliklerindendir. Kullanıcıların ayak numaralarına en uygun seçimi yapmaları ayak sağlığını korumada ve olası sakatlanmaları önlemede en önemli etkenlerdendir. Sağlamlık ve ergonominin yanı sıra artık çeşitli renk ve stillerde de üretilen futbol ayakkabıları saha içerisinde kendi modasını da oluşturmuş durumdadır.

Adidas ve Nike markaları bu alanda dünyaca bilinen, modelleri kullanıcılar tarafından çokça tercih edilen markalardır. Bu markaların yanı sıra Puma, Uhl sport, Umbro, Lotto ve Kinetix gibi markaların modelleri de piyasada yer almaktadır. Üreticiler standart modellerine ek olarak dünyaca ünlü Messi ve Ronaldo gibi futbolcuların kullandıkları modelleri onların adıyla özel olarak üretmektedirler.

3