Köpek Oyuncakları

Köpeğinizle Oynamak İçin Oyuncak Alternatifleri!


Köpeklerin oyalanması için çeşitli oyuncaklara ihtiyaçları vardır. Bu oyuncaklar sayesinde aynı zamanda sahibiyle iyi vakit geçirmiş olmaktadır. Köpeğin eğitimi içinde gereklidir. Köpek ve sahibi diyalog kurmaktadır. Bu yüzden köpekler için çeşitli oyuncaklar almak gerekmektedir.

Köpek oyuncakları sayesinde köpekler güzel vakit geçirir. Bu oyuncaklarla tek başına oynayabildiği gibi insanlarla da oynamaktan zevk alır. Bazı oyuncaklar seslidir bu sayede köpeğin dikkatini çekmektedir. Sesli yerlik çizme ayakkabı gibi oyuncaklar vardır. Fosforlu toplar ve başka top çeşitleri vardır. Dişleri kaşındığında oynamak için oyuncaklar vardır. Peluş oyuncaklar yumuşaktır. Peluştan yapılmış ayıcık, sincapcık, tilkicik oyuncaklardan bazı çeşitlerdir.

Kauçuktan yapılan oyuncaklarda kullanılmaktadır. Kemikler köpeklerin vazgeçilmez oyuncağıdır. Düdüklü oyuncaklarda seslere karşı duyarlı olduğu için ilgisini çeker. Bu oyuncaklar sayesinde köpeğin yanlış davranışlarında düzelme görülmektedir. Bu soruları çözmeye yönelik oyuncaklar seçilmektedir. Ayrıca köpeklere doğru davranış sergilediğinde ödül olarak verilen hediyeler vardır. Düdüklü bir top olabilir. Sinirli bir köpek için çeşitli oyuncaklar onun sakinleşmesini sağlayabilir.

Ayrıca köpeklere oyuncaklar vasıtasıyla çeşitli görevler verilmektedir, bu görevler sayesinde motivasyon artışı görülmektedir. Plastik ve sesli oyuncakları da satın alınabilir. Çeşitli hayvan figürlerine sahip plastik oyuncaklar ilgi çekicidir. Köpek oyuncağı kaliteli olmalıdır ve köpeğin sağlığını tehdit etmemelidir. Sağlığına zarar verecek maddeler içermemelidir. Kaliteli köpek oyuncağı satın alınmalıdır.

  • Köpek (9136)
    • Köpek Oyuncakları

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi