Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Şehir seçimi

Seçili filtreler:

Seçili filtreleri kaldır
Marka:
Pedigree ×

Pedigree Köpek Maması

Köpekler tarih boyunca insan hayatında önemli yer tutmuştur. İlk çağlarda korunma amaçlı beslenen köpekler günümüzde sadece insanların köpeklere olan sevgileri dolayısıyla beslenmektedir; çünkü geçmişteki gibi bir korunma ihtiyacı kalmamıştır.
Köpekler günümüzde insanlar tarafından evlerde beslenmektedir. Çeşitli cinslerdeki köpekler tamamen kendilerine arkadaş olmasını isteyen insanlar tarafından sahiplenilmektedir. Köpekler de insanların yalnızlıklarını paylaşmaktadır. Evde köpek beslemek ise kolay bir iş değildir. Bir köpeğin bakımı insanın kendisine olan ilgisinden daha fazlasını gerektirmektedir. Onların aşıları, temizlikleri, tuvalet eğitimleri, gezmeleri, genel eğitimleri ve beslenmeleri oldukça teferruatlı ve uğraştırıcı olmaktadır. Evde köpek besleyen insanlar köpeklerinin karınlarını doyurmak için köpek maması tercih etmektedir; çünkü diğer yiyeceklerle beslemek hem zahmetli hem de tehlikeli olabilmektedir. Ancak köpek maması da özen gösterilmesi gereken bir konudur. Köpeğin cinsine ve yaşına göre vücudunun ihtiyaçları değişiklik gösterdiği için maması da değişiklik göstermektedir. Piyasada yüzlerce çeşit köpek maması yer alsa da bazıları köpekler için tehlikeli olabilecek maddeler içermektedir. Tüm bunlardan dolayı insanlar köpek dostlarının yiyeceklerini seçerken dikkatli olmak zorundadır. Royal Canin, purina, Hill’s, Eukanuba, Brit Care, Acana, Advance, Animonda, Beaphar, Bonnie, Bosch, Champion, Dr. Sacchi, First Class, Gimdog, Goddy, Love Dog, N&D, Orijen, Pedigree, Pet Line, Silver gibi markaların yanı sıra bir çok farklı marka da seçenekler arasındadır.
Bin bir çeşit ürünün özelliklerinin ve fiyatlarının kıyaslanabildiği www.bilio.com sitesinde köpek maması için de aynı işlemleri yapmak mümkündür. Bu site sayesinde köpek sahipleri hayvan dostları için en uygun köpek mamasını bulabilirler ve ucuza köpek maması satan mağazalardan ürünleri satın alabilirler.

2
Pedigree Denta Stix Köpek Ödül Bisküvisi 110gr

Yorum yaz

Pedigree Denta Stix Köpek Ödül Bisküvisi 110gr

Pedigree Denta Stix Köpek Ödül Bisküvisi 180 gr

Yorum yaz

Pedigree Denta Stix Köpek Ödül Bisküvisi 180 gr

Pedigree Kümes Hayvanlı Pirinçli Yavru Köpek Maması 3kg

Yorum yaz

Pedigree Kümes Hayvanlı Pirinçli Yavru Köpek Maması 3kg

Pedigree Rodeo Biftekli Köpek Ödülü 70gr

Yorum yaz

Pedigree Rodeo Biftekli Köpek Ödülü 70 gr. 09011

Pedigree Biftekli ve Kümes Hayvanlı Yetişkin Köpek Maması 2 4kg

Yorum yaz

Pedigree Biftekli ve Kümes Hayvanlı Yetişkin Köpek Maması 2,4kg

Pedigree Püre Yavru Konserve Köpek Maması 400 gr

Yorum yaz

Pedigree Puppy; 1 - 12 Ay arası yavru köpekler için sığır eti, kuzu eti, kümes hayvanı eti ve tahıl içeren konserve mama   Mamanın Içeriği; Et ve et yan ürünleri sığır, kuzu, domuz, kümes hayvanı parçaları, tahıllar, bitki ekstratı, bitkisel lifler, jöleleştirici madde, vitaminler ...

Pedigree Markies Yetişkin Köpek Ödül Maması 150 gr

Yorum yaz

Pedigree Markies Köpek Ödül Bisküvisi 150 gr   Tüm ırk ve boyutta köpekler için uygun, kemik yapının gelişimi ve korunabilmesi için gerekli olan kalsiyum ve fosfor içeren kemik iliği katkılı, 3,5 cmlik halka şeklinde, içi etli dolgu maddesi ile köpeklerin severek yediği ödül bisküvisi. ...

Pedigree Gravy Bones Yarı Islak Ödül Bisküvisi 150gr

Yorum yaz

Pedigree Gravy Bones Yarı Islak Ödül Bisküvisi 150gr