Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Şehir seçimi

Seçili filtreler:

Seçili filtreleri kaldır
Marka:
Pedigree ×

Pedigree Köpek Maması

Köpekler tarih boyunca insan hayatında önemli yer tutmuştur. İlk çağlarda korunma amaçlı beslenen köpekler günümüzde sadece insanların köpeklere olan sevgileri dolayısıyla beslenmektedir; çünkü geçmişteki gibi bir korunma ihtiyacı kalmamıştır.
Köpekler günümüzde insanlar tarafından evlerde beslenmektedir. Çeşitli cinslerdeki köpekler tamamen kendilerine arkadaş olmasını isteyen insanlar tarafından sahiplenilmektedir. Köpekler de insanların yalnızlıklarını paylaşmaktadır. Evde köpek beslemek ise kolay bir iş değildir. Bir köpeğin bakımı insanın kendisine olan ilgisinden daha fazlasını gerektirmektedir. Onların aşıları, temizlikleri, tuvalet eğitimleri, gezmeleri, genel eğitimleri ve beslenmeleri oldukça teferruatlı ve uğraştırıcı olmaktadır. Evde köpek besleyen insanlar köpeklerinin karınlarını doyurmak için köpek maması tercih etmektedir; çünkü diğer yiyeceklerle beslemek hem zahmetli hem de tehlikeli olabilmektedir. Ancak köpek maması da özen gösterilmesi gereken bir konudur. Köpeğin cinsine ve yaşına göre vücudunun ihtiyaçları değişiklik gösterdiği için maması da değişiklik göstermektedir. Piyasada yüzlerce çeşit köpek maması yer alsa da bazıları köpekler için tehlikeli olabilecek maddeler içermektedir. Tüm bunlardan dolayı insanlar köpek dostlarının yiyeceklerini seçerken dikkatli olmak zorundadır. Royal Canin, purina, Hill’s, Eukanuba, Brit Care, Acana, Advance, Animonda, Beaphar, Bonnie, Bosch, Champion, Dr. Sacchi, First Class, Gimdog, Goddy, Love Dog, N&D, Orijen, Pedigree, Pet Line, Silver gibi markaların yanı sıra bir çok farklı marka da seçenekler arasındadır.
Bin bir çeşit ürünün özelliklerinin ve fiyatlarının kıyaslanabildiği www.bilio.com sitesinde köpek maması için de aynı işlemleri yapmak mümkündür. Bu site sayesinde köpek sahipleri hayvan dostları için en uygun köpek mamasını bulabilirler ve ucuza köpek maması satan mağazalardan ürünleri satın alabilirler.

2
Pedigree Gravybones Köpek Ödül Maması 400 Gr

Yorum yaz

Pedigree Gravy Bones Kemik Şeklinde Köpek Bisküvisi 400gr Yetişkin köpekler için tamamlayıcı yarısulu köpek ödül maması, 400gr lık paketlerde mevcuttur. Içindekiler :Tahıllarbuğday, buğday unu, arpa unu 60-85Et ve et yan ürünleri Sığır eti ve kemik tozu, iç yağı, tavuk iç organları ...

  • Karşılaştır
Pedigree Kümes Hayvanlı Pirinçli Yavru Köpek Maması 2 4kg

Yorum yaz

Pedigree Kümes Hayvanlı Pirinçli Yavru Köpek Maması 2,4kg

  • Karşılaştır
Pedigree Rodeo Biftekli Köpek Ödülü 70gr

Yorum yaz

Pedigree Rodeo Biftekli Köpek Ödülü 70 gr. 09011

  • Karşılaştır
Pedigree Biftekli ve Kümes Hayvanlı Yetişkin Köpek Maması 3kg

Yorum yaz

Pedigree Biftekli ve Kümes Hayvanlı Yetişkin Köpek Maması 3kg

  • Karşılaştır
Pedigree Biftekli Konserve Köpek Maması 400 gr

Yorum yaz

Pedigree Biftekli Köpek Konservesi 400 gr 1 yaş üzeri tüm ırk, yetişkin köpekler için sağlıklı ve dengeli beslenmeye uygun, doğal ürünlerle hazırlanmış hindi etli, pirinç ve sebze içeren konserve mamadır. Mamanın Içeriği; Su, tavuk eti, sığır eti, kuzu eti, jellendirme maddeleri, ...

  • Karşılaştır