Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Şehir seçimi

Seçili filtreler:

Seçili filtreleri kaldır
Marka:
Pedigree ×

Pedigree Köpek Maması

Köpekler tarih boyunca insan hayatında önemli yer tutmuştur. İlk çağlarda korunma amaçlı beslenen köpekler günümüzde sadece insanların köpeklere olan sevgileri dolayısıyla beslenmektedir; çünkü geçmişteki gibi bir korunma ihtiyacı kalmamıştır.
Köpekler günümüzde insanlar tarafından evlerde beslenmektedir. Çeşitli cinslerdeki köpekler tamamen kendilerine arkadaş olmasını isteyen insanlar tarafından sahiplenilmektedir. Köpekler de insanların yalnızlıklarını paylaşmaktadır. Evde köpek beslemek ise kolay bir iş değildir. Bir köpeğin bakımı insanın kendisine olan ilgisinden daha fazlasını gerektirmektedir. Onların aşıları, temizlikleri, tuvalet eğitimleri, gezmeleri, genel eğitimleri ve beslenmeleri oldukça teferruatlı ve uğraştırıcı olmaktadır. Evde köpek besleyen insanlar köpeklerinin karınlarını doyurmak için köpek maması tercih etmektedir; çünkü diğer yiyeceklerle beslemek hem zahmetli hem de tehlikeli olabilmektedir. Ancak köpek maması da özen gösterilmesi gereken bir konudur. Köpeğin cinsine ve yaşına göre vücudunun ihtiyaçları değişiklik gösterdiği için maması da değişiklik göstermektedir. Piyasada yüzlerce çeşit köpek maması yer alsa da bazıları köpekler için tehlikeli olabilecek maddeler içermektedir. Tüm bunlardan dolayı insanlar köpek dostlarının yiyeceklerini seçerken dikkatli olmak zorundadır. Royal Canin, purina, Hill’s, Eukanuba, Brit Care, Acana, Advance, Animonda, Beaphar, Bonnie, Bosch, Champion, Dr. Sacchi, First Class, Gimdog, Goddy, Love Dog, N&D, Orijen, Pedigree, Pet Line, Silver gibi markaların yanı sıra bir çok farklı marka da seçenekler arasındadır.
Bin bir çeşit ürünün özelliklerinin ve fiyatlarının kıyaslanabildiği www.bilio.com sitesinde köpek maması için de aynı işlemleri yapmak mümkündür. Bu site sayesinde köpek sahipleri hayvan dostları için en uygun köpek mamasını bulabilirler ve ucuza köpek maması satan mağazalardan ürünleri satın alabilirler.

2
Pedigree Biftekli Köpek Maması 15 kg

Yorum yaz

Hızlı kargo ile Pedigree köpek maması adresinize gönderilir. Biftekli ve kümes hayvanlı olan bu ürün mükemmel aroması ile köpekleriniz için harika bir mamadır.

Pedigree Kümes Hayvanlı Pirinçli Yavru Köpek Maması 3kg

Yorum yaz

Pedigree Kümes Hayvanlı Pirinçli Yavru Köpek Maması 3kg

Pedigree Yavru Tavuklu Pirinçli Köpek Maması 3 Kg

Yorum yaz

Pedigree Junior Poultry & Rice; 12 aylığa kadar olan yavru köpekler, hamile ve emziren anneler için sağlıklı ve dengeli beslenme sağlayan, gelişme döneminin gereksinimlerini dengeli olarak karşılayabilecek formulasyonda, kalsiyum ve fosfor katkılı, kolay sindirilebilir kuru mamadır. ...

Pedigree Kümes Hayvanlı Pirinçli Yavru Köpek Maması 2 4kg

Yorum yaz

Pedigree Kümes Hayvanlı Pirinçli Yavru Köpek Maması 2,4kg

Pedigree Denta Stix Köpek Ödül Bisküvisi 110gr

Yorum yaz

Pedigree Denta Stix Köpek Ödül Bisküvisi 110gr

Pedigree Denta Stix Köpek Ödül Bisküvisi 180 gr

Yorum yaz

Pedigree Denta Stix Köpek Ödül Bisküvisi 180 gr

Pedigree Rodeo Biftekli Köpek Ödülü 70gr

Yorum yaz

Pedigree Rodeo Biftekli Köpek Ödülü 70 gr. 09011

Pedigree Biftekli ve Kümes Hayvanlı Yetişkin Köpek Maması 2 4kg

Yorum yaz

Pedigree Biftekli ve Kümes Hayvanlı Yetişkin Köpek Maması 2,4kg

Pedigree Biftekli ve Kümes Hayvanlı Yetişkin Köpek Maması 3kg

Yorum yaz

Pedigree Biftekli ve Kümes Hayvanlı Yetişkin Köpek Maması 3kg

;