Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Şehir seçimi

Seçili filtreler:

Seçili filtreleri kaldır
Marka:
Genesis ×

Genesis Köpek Maması

Köpekler tarih boyunca insan hayatında önemli yer tutmuştur. İlk çağlarda korunma amaçlı beslenen köpekler günümüzde sadece insanların köpeklere olan sevgileri dolayısıyla beslenmektedir; çünkü geçmişteki gibi bir korunma ihtiyacı kalmamıştır.
Köpekler günümüzde insanlar tarafından evlerde beslenmektedir. Çeşitli cinslerdeki köpekler tamamen kendilerine arkadaş olmasını isteyen insanlar tarafından sahiplenilmektedir. Köpekler de insanların yalnızlıklarını paylaşmaktadır. Evde köpek beslemek ise kolay bir iş değildir. Bir köpeğin bakımı insanın kendisine olan ilgisinden daha fazlasını gerektirmektedir. Onların aşıları, temizlikleri, tuvalet eğitimleri, gezmeleri, genel eğitimleri ve beslenmeleri oldukça teferruatlı ve uğraştırıcı olmaktadır. Evde köpek besleyen insanlar köpeklerinin karınlarını doyurmak için köpek maması tercih etmektedir; çünkü diğer yiyeceklerle beslemek hem zahmetli hem de tehlikeli olabilmektedir. Ancak köpek maması da özen gösterilmesi gereken bir konudur. Köpeğin cinsine ve yaşına göre vücudunun ihtiyaçları değişiklik gösterdiği için maması da değişiklik göstermektedir. Piyasada yüzlerce çeşit köpek maması yer alsa da bazıları köpekler için tehlikeli olabilecek maddeler içermektedir. Tüm bunlardan dolayı insanlar köpek dostlarının yiyeceklerini seçerken dikkatli olmak zorundadır. Royal Canin, purina, Hill’s, Eukanuba, Brit Care, Acana, Advance, Animonda, Beaphar, Bonnie, Bosch, Champion, Dr. Sacchi, First Class, Gimdog, Goddy, Love Dog, N&D, Orijen, Pedigree, Pet Line, Silver gibi markaların yanı sıra bir çok farklı marka da seçenekler arasındadır.
Bin bir çeşit ürünün özelliklerinin ve fiyatlarının kıyaslanabildiği www.bilio.com sitesinde köpek maması için de aynı işlemleri yapmak mümkündür. Bu site sayesinde köpek sahipleri hayvan dostları için en uygun köpek mamasını bulabilirler ve ucuza köpek maması satan mağazalardan ürünleri satın alabilirler.

Genesis Adult Lamb&rice Kuzu Etli&pirinçli Yetişkin Köpek Mamasi 2 Kg

Yorum yaz

GENESIS ADULT LAMB&RICE KUZU ETLI&PIRINÇLI YETIŞKIN KÖPEK MAMASI 2 KG

Genesis Adult Large Breed Büyük Irk Yetişkin Köpek Mamasi 12 Kg

Yorum yaz

GENESIS ADULT LARGE BREED BÜYÜK IRK YETIŞKIN KÖPEK MAMASI 12 KG

Genesis Adult Mini Toy Küçük Irk Yetişkin Köpek Mamasi 2 Kg

Yorum yaz

GENESIS ADULT MINI TOY KÜÇÜK IRK YETIŞKIN KÖPEK MAMASI 2 KG

Genesis Puppy Large Breed Iri Irk Yavru Köpek Mamasi 2 Kg

Yorum yaz

GENESIS PUPPY LARGE BREED IRI IRK YAVRU KÖPEK MAMASI 2 KG

Genesis Puppy Large Breed Iri Irk Yavru Köpek Mamasi 12 Kg

Yorum yaz

GENESIS PUPPY LARGE BREED IRI IRK YAVRU KÖPEK MAMASI 12 KG

Genesis Adult Lamb&rice Kuzu Etli&pirinçli Yetişkin Köpek Mamasi 12 Kg

Yorum yaz

GENESIS ADULT LAMB&RICE KUZU ETLI&PIRINÇLI YETIŞKIN KÖPEK MAMASI 12 KG

;