Kombi

Sıcak su için en uygun teknolojik aletlerden bir tanesi kombi olarak bilinmektedir. Hem evi ısıtan hem de sıcak su sağlayan bu alet pratikliği ile büyük bir konfor sağlamaktadır. Doğalgaz kullanımının yaygınlaşması ile kombilerin kullanım oranı da artmaktadır. Bu sayede son yıllarda en çok tercih edilen ev eşyalarından birisi olmuştur. Özellikle de kış aylarında sıkça kullanılmaktadır. Böylece daha sağlıklı ve çevre dostu bir ısınma yöntemi yaygınlaşmıştır.

Kombi kullanımının artmasıyla birlikte üreticiler de farklı özelliklerdeki modellerini bir bir piyasaya sürmeye başladılar. Bu da kullanıcının karşısına çok fazla sayıda alternatifin çıkması anlamına geliyor. Bu noktada ihtiyaçlar belirlenerek ona uygun bir tercih yapmak daha doğru olacaktır. Modeller arasındaki en önemli ayrımlardan birisi klasik konvansiyonel, yoğuşmalı ve elektrikli kombi tipleridir. Bunun dışında bacalı ve hermetik gibi baca tipleri ile kW cinsinden ısıtma performansı da seçimi etkileyen faktörler arasındadır. Baymak, Vaillant, Ariston, DemirDöküm, Buderus, Bosch, Airfel, Alarko, Arçelik, Auer, Baykan, De Dietrich, ECA, Ferroli, Immergas, Maktek, Protherm, Termodinamik, Termoteknik, Viessmann gibi popüler yerli ve yabancı markaların farklı özelliklerdeki ve farklı fiyat aralıklarındaki modelleri piyasada bulunmakta ve bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Bilio.com ile kombi fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırarak eviniz veya iş yeriniz için ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü belirleyebilir ve istediğiniz modeli en ucuz fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Filtreleme

Sadece fiyat teklifi olan ürünler

Fiyat

Marka

Ürün Tipi

Baca Tipi

Güç (kW)

Şehir seçimi