Koltuk Takımı, Oturma Grubu

Koltuk Takımları
Dayanıklı tüketim eşyalarının başında birbirinden şık ve kullanışlı oturma grupları ve koltuk takımları gelir. Adeta markaların savaşına dönen baş döndürücü binlerce çeşitte ve renkte üretilen bu ürünlerin her bütçeye uyan fiyatları ve her zevke hitap eden çeşitleri, dar evler için küçük boyutlu sandıklı hem yatak hem oturma için tasarlanmaları, konforuna düşkünler için daha geniş rahatlığı ön planda olan seçenekleri mevcuttur.
Defne oturma grubu çok fonksiyonlu bir oturma grubu arayanlar ve küçük odalar için tasarlanmış şık bir oturma grubu olmasının yanında sandık olma özelliğiyle fazla eşyalarınızı koymak için fonksiyonel kullanım imkanı sağlar. Ayrıca yatak olma özelliğiyle yatılı misafirleriniz için yatak sorununuza çözüm sunar leke tutmayan ve kolay silinebilir özelliğiyle titiz hanımların tercihi olmakla beraber birçok renk alternatifiyle de sizlere sunuluyor.
Torno köşe takımı sandıklı yatak olma özelliği ve dar alanlar için tasarlanmış bir koltuk takımı olup oldukça şık bir üründür. Kolay temizlenen leke tutmayan kumaştan üretilen ürünün çeşitli renkleri olması yanında en dar bütçeli aileler içinde uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.
Köşe takımlarının gittikçe küçülen evler için artan kullanımı sayesinde oldukça rağbet görüyor olması dolayısıyla sizler için başka bir köşe takımını tanıtma ihtiyacını gördüğümüzden Mobetto Artemiz köşe takımı için de bir kaç kelimeyle bahsetmek isteriz. Kol ve baza kısımları oldukça fazla kirlendiğinden suni deriden imal edilmiş olan ürün rahatlığına düşkün titiz ev hanımları için ideal bir seçim olacak. Yine yatak ve baza özelliğini de unutmamak gerekir.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Ürün Çeşidi

Renk

Şehir seçimi